صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : داریوش ارجمند: من 5 سال در فرانسه درس خوانده ام / اینها بدترین آدمهای روی زمین هستند!

داریوش ارجمند: من 5 سال در فرانسه درس خوانده ام / اینها بدترین آدمهای روی زمین هستند!

داریوش ارجمند

کیهان نوشت: بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون با اشاره اینکه دلیل توهین به پیامبر اعظم(ص) در فرانسه ‌ترس از انقلاب اسلامی است، گفت: مکرون و ‌دارودسته‌اش اعتقادی به آزادی‌بیان ندارند.

داریوش ارجمند بازیگر در واکنش به اهانت به پیامبر اسلام تصریح کرد: این اتفاق نوظهوری نیست و ۱۴۰۰ سال است این اهانت‌ها را می‌شنویم. مگر در زمان حیات خود پیامبر اعظم نمی‌گفتند ایشان جادوگرند! این بازی‌های رئیس‌جمهورِ احمق و نژادپرستِ فرانسه ارزشی ندارد و این فرهنگ را این مسئول به نابودی کشانده است. چون فرانسوی‌ها خیلی مدعی‌اند که فرهنگ از آن‌جا به جهان صادر شده و بعد از یونانی‌ها آنها خودشان را صاحب فرهنگ می‌دانند. باید تاریخ را بخوانید که مکرون چطور به ریاست‌جمهوری رسیده، زندگی‌اش را بخوانید و حتی مشیِ زندگی‌اش در دوران تحصیلش را مرور کنید به تمام واقعیت موجود می‌رسید که چرا چنین اهانت‌هایی اتفاق افتاده و نمی‌خواهم با آوردن نام‌شان دهان خودم را نجس کنم.

وی تأکید کرد: دست به چنین کارهایی می‌زنند چون معلوم است و دردشان مشخص است، منافع‌شان را از دست داده‌اند. اینها حقیقتاً به‌خاطر «انقلاب اسلامی» منافع‌شان را از دست داده‌اند. ضربه زدن به ایران یا هجمه به عرصه‌های مختلفش همچون سینما و اقتصاد و مردان حکومتی‌اش، گواه بر همه این واقعیت‌ها است. واقعاًً آن‌قدر ذلیل‌اند و ذلیلانه دست به تحریم آدم‌ها می‌زنند که کم مانده ‌ترامپِ احمق، پیامبر اکرم ما را تحریم کنند!

بازیگر نقش «مالک ‌اشتر» سریال امام علی(ع) خاطرنشان کرد: مکرون هر غلطی که می‌خواهد بکند اما قبل از آن چقدر خوب است که از خودش عرضه نشان دهد و مملکت خودش را درست کند. چرا که بدبختی‌های عجیبی دارند؛ می‌گویند آزادی بیان اما به گفته سیدحسن نصرالله ببینید با ماجرای هولوکاست چه کردند و چه محاکمه‌ها و زندانی‌هایی را درنظر گرفتند. باید همچون دبیرکل حزب‌الله افشای‌شان کرد. بدترین آدم‌های روی زمین‌اند که خودشان به آزادی بیان و حتی آزادی انسان اعتقادی ندارند. بروید تاریخ را ببینید که در مراکش، تونس، آفریقا و حتی الجزایر چه بلایی سر مردم آوردند.

وی با اشاره به دوران تحصیل در فرانسه، افزود: من ۵ سال در فرانسه درس خواندم و این‌ها را می‌شناسم. به‌خصوص همین دولتمردان‌ و حتی آدم‌های عادی‌شان؛ اینها خودشان را نژاد برتر دنیا و محق در هر مسئله‌ای می‌دانند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

داریوش ارجمند: حاضر نیستم در هر مزخرفی بازی کنم! / عقده ای برای بازی ندارم!

انتقاد فرزند داریوش ارجمند از روابطی که سینما را به نابودی کشانده!

واکنش کارگردان « ماهورا » به سخنان تند منتقد برنامه « هفت » علیه داریوش ارجمند

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی
علی
1 سال قبل

چقدر این بشر چرکه