صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازیگر زن رسما خود را به عنوان « جیمز باند » جدید معرفی کرد!

بازیگر زن رسما خود را به عنوان « جیمز باند » جدید معرفی کرد!

جیمز باند زن

لینچ می‌گوید: «در تمامی پروژه‌های من، تجربه‌ای که از سیاه‌پوستان ارائه می‌کنم باید ۱۰۰ درصد قابل‌استناد باشد.»

آوریل گذشته گزارش شد که «لاشانا لینچ» در فیلم «وقتی برای مردن نیست»  یک مأمور ۰۰۷ جدید خواهد بود، و به اولین زن سیاه‌پوستی تبدیل خواهد شد که این نقش را بازی می‌کند. در این فیلم باند با بازی «دنیل کرگ» در جامائیکا زندگی آرامی سپری می‌کند و در غیبت او، شخصیت «نومی» با بازی لینچ مأمور ۰۰۷ نامیده می‌شود. لینچ با این حال یک باند جدید نیست، اما اینکه یک زن سیاه‌پوست مأمور ۰۰۷ نامیده شده، چندان با طبع هواداران «جیمز باند» سازگار نبوده.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، نقش لینچ به عنوان یک مأمور ۰۰۷ جدید در مصاحبه‌ی جدید او با «هارپرز بازار» تأیید شده است. این بازیگر زن در مصاحبه با این نشریه از نحوه‌ی مقابله با انتقادات تند و تیز هواداران گفته است. «هارپرز بازار» می‌نویسد: «تا یک هفته، او اپلیکیشن شبکه‌های اجتماعی خود را حذف کرد، مدیتیشن کرد، و با هیچ‌کس جز اعضای خانواده‌اش ملاقات نکرد، و در همین حین با علم به اینکه این اظهار نظرها شخصی نیستند خودش را تسلی می‌داد.»

لینچ می‌گوید: «من یک زن سیاه‌پوست هستم – اگر زن سیاه‌پوست دیگری هم در این نقش انتخاب می‌شد همین بحث‌ها به وجود می‌آمد، همین حملات به او می‌شد، همین بدرفتاری با او صورت می‌گرفت. باید به خود یادآوری می‌کردم که بحثی در حال شکل‌گیری است و من بخشی از یک مسئله‌ی به‌شدت انقلابی‌ام.»

لینچ سال گذشته در مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» گفته بود انتقادات او را دلسرد نمی‌کند: «باعث می‌شود برای بعضی از مردم به دلیل اعتقادی که دارند متأسف باشم، این حرکت آن‌ها حتی بدخواهانه نیست، غم‌انگیز است. مسئله من نیستم. مردم به یک مفهومی واکنش نشان داده‌اند که هیچ ارتباطی با زندگی من ندارد.»

لینچ به «هارپرز بازار» می‌گوید با «فیبی والر بریج» نویسنده‌ی فیلم «وقتی برای مردن نیست» همکاری نزدیکی داشته تا اطمینان حاصل کند شخصیتش در فیلم «دیدگاه زنانه‌ی تازه‌ای» داشته باشد، باورکردنی، و «حتی کمی خام‌دست» باشد.

لینج اضافه می‌کند: «شخصتی که بیش از حد توانا باشد، هویتی سخت و محکم؟ این دقیقاً در تضاد است با آنچه باور دارم. نمی‌خواستم فرصت را به هدر دهم وقتی که این بحث پیش کشیده می‌شد که «نومی» نماینده‌ی چیست. در فیلمنامه به دنبال دست کم یک لحظه می‌گشتم که مخاطبین سیاه‌پوست سری به تأیید تکان دهند، از واقعیت شگفت‌زده شوند اما خوشحال باشند که زندگی‌شان به نمایش درآمده. در تمامی پروژه‌های من، تجربه‌ای که از سیاه‌پوستان ارائه می‌کنم باید ۱۰۰ درصد قابل‌استناد باشد.»

فیلم «وقتی برای مردن نیست» ۲ آوریل ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

9 توصیه کارگردان « جیمزباند » برای فیلمسازان جوان تا بتوانند موفق شوند

کریستوفر نولان دلیل انصرافش از کارگردانی جیمز باند را اعلام کرد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها