صفحه اصلی > گزارش ویژه : از دوران مجردی 45 روزه تا نقش جدی آدام سندلر! / پیشنهاد فیلم و سریال آخر هفته (شماره 14)

از دوران مجردی 45 روزه تا نقش جدی آدام سندلر! / پیشنهاد فیلم و سریال آخر هفته (شماره 14)

خرچنگ (The Lobster‎):

 

خرچنگ (The Lobster‎): شاید اغلب تماشاگران زمانی نام لانتیموس را شنیدند که فیلم « سوگلی » او در فصل اسکار دیده شد. اما این حقیقت انکار ناپذیر است که بهترین آثار لانتیموس به قبل از ساخت « سوگلی » باز می گردد و « خرچنگ » یکی از این آثار است.

داستان فیلم جالب و ساده است. در آینده، مردم اجازه ندارند بیش از 45 روز مجرد بمانند در غیر این صورت تبدیل به حیوان می شوند!

« خرچنگ » تماشایی و سرشار از مفاهیم انسانی و اجتماعی است. اگر برای آخر هفته وقت و حوصله کافی دارید، می توانید به تماشای « خرچنگ » بنشینید!

 نمره آی ام دبی بی: 7.2

نمره متاکریتیک: 82

الماس های تراش نخورده (Uncut Gems):  

الماس های تراش نخورده (Uncut Gems): آدام سندلر اغلب با نقش های کمدی شناخته می شود و به طور خلاصه کمتر کسی به یاد دارد که او را در فیلمی جدی دیده باشد! اما در فیلم « الماس های تراش نخورده » این ذهنیت به طور کامل از بین می رود و او را در یک نقش کاملاً جدی می بینیم که اتفاقا! در آن خوش درخشیده است.

این فیلم درباره صاحب یک فروشگاه جواهرفروشی است که درآمد بسیار خوبی دارد اما به دلیل شرط بندی ها و ریخت و پاش های اضافی در زندگی، در آستانه بحران قرار گرفته و باید هر طور که شده از این وضعیت خارج شود.

« الماس های تراش نخورده » را برادران سفدی ساخته اند و یکی از تحسین شده ترین آثار سال 2019 به شمار می رود. دوربین روی دست و فضای خفقان آور فیلم که به طور دائم استرس و نگرانی را به مخاطب انتقال می دهد، از جمله ویژگی های فیلم محسوب می شود. البته به یاد داشته باشید که کماکان بازی عالی آدام سندلر می تواند بهترین محرک شما برای تماشای فیلم باشد!

نمره آی ام دبی بی: 7.4

نمره متاکریتیک: 91

خرخون (Booksmart):

خرخون (Booksmart): آخرین فیلم پیشنهادی ما برای آخر هفته شما، اولین فیلم اولیویا وایلد به نام « خرخون » است که کمدی جالب و بامزه ای است.

فیلم مستقل خانم وایلد درباره دو دختر است که تصمیم می گیرند چهار سال خرخونی را در یک شب جبران کنند اما ماجرا به شکل دیگری پیش می رود.

« خرخون » یکی از کامل ترین فیلم های هالیوود درباره بلوغ است. فیلم های نوجوان پسند اغلب مورد توجه کارشناسان سینمایی قرار نمی گیرد اما « خرخون » توانست هم نظر تماشاگران را جلب نماید و هم تحسین منتقدان را در پی داشته باشد. تکمیل آخر هفته با یک فیلم کمدی حال بهتری دارد!

نمره آی ام دبی بی: 7.2

نمره متاکریتیک: 84

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها