صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : انتقادات از تبلیغ خرید خانه در خارج از کشور توسط سید جواد هاشمی بالا گرفت! + ویدئو

انتقادات از تبلیغ خرید خانه در خارج از کشور توسط سید جواد هاشمی بالا گرفت! + ویدئو

جواد هاشمی

 

همین چند ماه پیش بود که از رهبر انقلاب خاطره‌ای نقل کرد که در محفلی صمیمانه از او به خاطر بازی در یک نقش منفی گلایه کرده و دوستانه از او خواسته‌اند دیگر نقش منفی بازی نکند.

او جزو بازیگرانی است که به خاطر چهره مثبتی که دارد فقط به کار نقش‌های خیلی مثبت می‌آید. حقیقت ماجرا این است که سیدجواد هاشمی فقط یک بازیگر است که میمیک صورت و صدایش سبب شده چند دهه به او نقش شهدا را بدهند، او خودش هم بارها گفته من آن آدمی که مردم فکر می‌کنند نیستم ولی دست‌کم از او به عنوان بازیگری که در نقش شهدا جا افتاده انتظار می‌رود بیش از هر بازیگر دیگری مراقب رفتار و اعمالش باشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزنامه جوان، این البته انتظار بیجایی نیست و ربطی هم به دخالت در حریم خصوصی او ندارد. سینمای ایران شاید خیلی محیط استرلیزه و فرهنگی نباشد و اصلاً جامعه ما با آن فضای معنوی فاصله زیادی داشته باشد که دارد، اما دست‌کم می‌توان از سیدجواد هاشمی انتظار داشت به رسم مروت و معرفت و بنا به احترام شهدایی که در طول سه دهه نقش آن‌ها را بازی کرده به هر خفتی تن ندهد.

ویدئویی که از او در حال تبلیغ زندگی با حال! در دوبی منتشر شده و البته منجر به عذرخواهی او هم شد، همه را متعجب کرده است. برای خیلی‌ها به طور عادی این سؤال پیش آمد که چه پیشنهاد مالی به سیدجواد شده که نتوانسته به آن نه بگوید؟ اینکه می‌گویند هر آدمی یک نرخی دارد، شاید خیلی هم بیراه نباشد، اما اگر هم قرار است کسی خودش را در برابر یک رقم وسوسه‌کننده بفروشد،‌ای کاش قبل از انتخاب بیشتر به قیمت واقعی خودش نزد افکار عمومی فکر کند.

سیدجواد البته پیش از این هم با تولید فیلم‌هایی نه چندان مناسب برای کودکان ثابت کرده است پول برایش اهمیت ویژه‌ای دارد، اما آنجا دست‌کم اگر به مخاطب رحم نکرده منش و شخصیت هنری خودش را نیز به طور کامل لکه‌دار نساخته، اما با این ویدئویی که دیروز از او منتشر شد به نظر می‌رسد سیدجواد ما قرار نیست به خودش هم رحم کند و احتمالاً در آینده باید شاهد هنرنمایی!‌های دیگری نیز از او باشیم.

در یوتیوب ببینید :

در آپارات ببینید:

 
 

پس از واکنش های گسترده به ویدئو سید جواد هاشمی در فضای مجازی، این بازیگر با انتشار پیامی در فضای مجازی از تبلیغ خرید ملک در خارج از کشور عذرخواهی کرد.

هاشمی در این ویدئو اعلام کرده که گول خورده و فکر نمی کرده با چنین واکنشی مواجه شود!


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

جواد هاشمی: فیلم 5 میلیاردی ام را 130 میلیون تومان خریدند!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها