صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : 10 فیلم عاشقانه که باید در روز ولنتاین ببینید! + تصاویر

10 فیلم عاشقانه که باید در روز ولنتاین ببینید! + تصاویر

۱۰- Kissing Booth (2018)

در حالی که بسیاری یک قرار عاشقانه ماندگار را در شب ولنتاین را یک مهمانی ولنتاینی شلوغ را ترجیح می دهند، برخی نیز دوست دارند در این شب سرد یک کمدی رمانتیک را با عشق زندگی شان تماشا کنند. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با ۱۰ فیلم نوجوانانه ای آشنا کنیم که روزهای نوستالژیک گذشته را به یادتان آورده و بهترین گزینه ها برای تماشا در روز ولنتاین هستند.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، از کمدی های رمانتیک تا فیلم های با پایان غم انگیز، بدون شک در این فهرست دستکم یک گزینه مناسب برای هر یک از شما که این مطلب را می خواهید وجود خواهد داشت.

هشدار: در ادامه ممکن است به ناگزیر بخشی از داستان هر فیلم افشا شود.

۱۰- Kissing Booth (2018)

این فیلم اورجینال که توسط نتفلیکس ساخته شده داستان دختری به نام الی ایوانز و دوست دوران کودکی اش، لین فلین را روایت می کند که قرار است در یک مراسم جمع آوری کمک مالی برای مدرسه شرکت کنند. اما وقتی همه دوستانش شرایط را برای آشنایی او با ناخوشایندترین پسر مدرسه فراهم می کنند، زندگی الی به یکباره دگرگون می شود. این فیلم تمام خصیصه های یک فیلم نوجوانانه را دارد: دختری ناشناخته که مشهور می شود، پسر بد مدرسه که عاشق او می شود و مهمانی های دبیرستانی. سناریو این فیلم به هیچ عنوان پیچیده نیست و تنها برای لذت بردن از تماشای یک فیلم در روز ولنتاین ساخته شده است.

۹- Sierra Burgess Is A Loser (2018)

۹- Sierra Burgess Is A Loser (2018)

در یک داستان عاشقانه معمول، شخصیت منفی داستان در ابتدا قهرمان داستان را اذیت کرده و تمام تلاش خود را برای تبدیل کردن زندگی او به جهنم می کند. در فیلم Sierra Burgess Is A Loser، دختر بدجنس داستان به قهران فیلم کمک می کند تا به عشق خود برسد. این دو به عنوان رقیب با هم روبرو می شوند اما پس از اینکه با شخصیت دوست داشتنی پنهان یکدیگر آشنا می شوند سعی می کنند به هم کمک کنند. اگر چه داستان جذابی را باید انتظار داشته باشید، اما سکانس های دردناکی مانند خیانت، دروغ گفتن در شبکه های مجازی و صفحات مجازی گول زننده نیز در انتظار شما خواهند بود. البته باید به یاد داشته باشید که این سکانس ها نیز بخشی از جذابیت فیلم هستند و بدون شک در روز ولنتاین از تماشای این فیلم لذت خواهید برد.

۸- The Perfect Date (2019)

۸- The Perfect Date (2019)

در عصر تکنولوژی، همه چیز ممکن است، حتی پیدا کردن بهترین عشق. بروکس راتیگان دانش آموزی است که رویای رفتن به یکی از بهترین دانشگاه های آمریکا را در سر می پروراند و با ایجاد اپلیکیشنی که کاربران از طریق آن قادرند وی را به شریک عشقی مناسب خود تبدیل کنند، سعی می کند برای شهریه دانشگاه پول پس انداز کند. در ادامه او در یکی از ماموریت هایش شیفته یکی از کاربران اپلیکیشن خود می شود. در پایان داستان، بروکس درسی مهم را می آموزد: اگر ادای کسی که نیست را دربیاورد، به چیزی که می خواهد نخواهد رسید، چه دختر رویاهایش باشد و چه دانشگاه محبوبش.

۷- Easy A (2010)

۷- Easy A (2010)

شایعه یکی از کلیشه های محبوب فیلم های نوجوانانه است و در فیلم  Easy A نیز شایعات ناخوشایند باعث می شوند که الیو پندرگاست از دختری ناشناخته به دختر مشهور دبیرستان تبدیل شود. او که توسط دوستش تحت فشار قرار می گیرد تا تجربیات خود در تعطیلات پایان هفته کسل کننده اش را روایت کند، به دوست خود دروغ می گوید. وقتی که دختر فضول مدرسه صحبت های الیو و دوستش را می شوند، داستان را برای دیگر دانش آموزان تعریف می کند. بدین ترتیب دخترک بیچاره یک شبه رسوا می شود اما دوست دوران کودکی اش، تاد، بر این باور است که همه در مورد او اشتباه می کنند.

۶- Midnight Sun (2018)

۶- Midnight Sun (2018)

به دلیل بیماری که باعث می شود نتواند در برابر نور مستقیم آفتاب قرار گیرد، کیتی پرایس تمام عمرش از آفتاب فراری بوده است. او تنها وقتی که خورشید غروب کند از خانه بیرون می رود و آنگاه است که برای غریبه ها می نوازد. وقتی کیتی با چارلی آشنا می شود عاشق او شده و سعی می کند بیماری اش را پنهان کند. فیلم Midnight Sun همچنین عشق یک پدر به دختر در حال مرگش را به تصویر کشیده و اگر چه برایش دردناک است اما سعی می کند به دخترش امکان برآورده شدن رویایش را بدهد، حتی اگر این رویا به قیمت جان دختر تمام شود. فیلم به شکلی تراژیک به پایان می رسد به همین خاطر برای یک گریه احساسی در روز ولنتاین آماده باشید.

۵- Five Feet Apart (2019)

۵- Five Feet Apart (2019)

استلای هفده ساله بیشتر عمر خود را با بیماری ژنتیکی  فیبروز سیستیک (cystic fibrosis) دست و پنجه نرم کرده است. از این رو یک روز عادی او شامل مصرف قرص، رفتارها و درمان های مکرر و رعایت برخی محدودیت هاست. افراد مبتلا به این بیماری نباید با دیگران تماس نزدیک داشته و دستکم شش فوت از دیگران فاصله داشته باشند. اما این اوضاع پس از آشنایی استلا با پسری جذاب به نام ویل که بیماری مشابهی دارد تغییر می کند. این دو خیلی زود به هم جذب می شوند اما بیماریشان یک مانع بزرگ در راه عشق آن هاست. در حالی که عشق این دو به هم عمیق تر می شود، آن ها تصمیم می گیرند قانون ۶ فوتی را نادیده گرفته و کمی به هم نزدیک تر شوند.

۴- If I Stay (2014)

۴- If I Stay (2014)

یک موزیسین بااستعداد بین رفتن به دنبال رویای خود برای ثبت نام در یک کالج مشهور و دنبال کردن قلبش و ماندن در کنار عشقش، آدام، گرفتار شده است. وقتی مایا و خانواده اش در یک تصادف خودرو گرفتار شده و همه به غیر از او کشته می شوند، اوضاع پیچیده تر نیز می شود. او در آستانه مرگ است و باید بین ماندن و رفتن تصمیم بگیرد، در حالی ک تجربه خارج از بدن به او می گوید که تمام عزیزانش را از دست داده است. این فیلم اهمیت لذت بردن و اهمیت دادن به هر لحظه ای از زندگی در کنار افراد مهم در زندگی و اینکه زندگی چقدر باارزش و شکننده است را به ما یادآور می شود.

۳- Everyday (2018)

۳- Everyday (2018)

روحی به نام A هر روز در جسم فرد جدیدی حلول می کند. یک روز، A در جسم پسری به نام جاستین بیدار شده و شیفته نامزد او به نام ریانون می شود. این دختر خیلی زود از ماجرای A خبردار شده و رابطه ای عجیب بین این دو شکل می گیرد. آن ها سعی دارند هر روز یکدیگر را پیدا کنند، در حالی که فاصله و شرایط زندگی در کالبدهای متفاوت، اوضاع را برای آن ها دشوار می سازد. فیلم Everyday بسیار متفاوت از هر فیلم دیگری است که نویسندگی آن را دیوید لویتان بر عهده داشته است. معنای این فیلم این است که همه عاشق روح و درون یک شخص می شوند و نه ظاهر او. این فیلم مناسب کسانی است که دوست دارند در روز ولنتاین یک فیلم درباره عشق واقعی را تماشا کنند.

۲- Everything, Everything (2017)

۲- Everything, Everything (2017)

مدی هجده ساله از دوران کودکی به خاطر یک بیماری ناشناس مجبور به ماندن در خانه بوده است. همسایه اش، اولی، از طریق پیام متنی و پنجره ای که بین دو خانه وجود دارد با او ارتباط برقرار می کند. از آنجا که مدی به شدت به بیرون رفتن علاقه داشته و در نهایت عاشق اولی می شود، برای چشیدن مزه آزادی، جان خود را به خطر می اندازد. با پیشرفت داستان، او واقعیت بیماری خود را درک می کند. تم اصلی این فیلم در مورد این است که چطور یک نفر همه چیز خود را برای یک تجربه از عشق و شادی به خطر می اندازد. مدی بر این باور است که عشق به معنای همه چیز است، حتی اگر باعث شود وی سلامتی اش را از دست بدهد.

۱-The Fault In Our Stars (2014)

۱-The Fault In Our Stars (2014)

دو بیمار مبتلا به سرطان به نام های هیزل گریس لنکستر و آگوستوس واترز، در یک گروه حمایت از بیماران سرطانی با هم آشنا می شوند. آن ها هر دو به یک نویسنده غیرمعمول به نام پیتر ون هوتن و نوشته های او علاقه دارند. این دو در ادامه عاشق هم شده و برای دیدار با نویسنده محبوب خود سفری را آغاز می کنند که خیلی زود مشخص می شود ایده مناسبی نبوده است. این داستان مشهور که توسط جان گرین نوشته شده به شدت مورد توجه مخاطبان قرار گرفته که این محبوبیت و استقبال بیشتر به خاطر سبک نوشتن و تم های عمیق مربوط به عشق، زندگی و رویاها در داستان است. این فیلم به شدت به کسانی که عاشق دیالوگ های هوشمندانه و روایت های سینمایی معنادار هستند برای تماشا در روز ولنتاین توصیه می شود.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

10 فیلم جذابی که در سال 2021 منتظرشان خواهیم بود + تصاویر

17 نکته جالبی که درباره زندگی جان لنون (John Lennon) نمی دانستید! + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها