صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : یک مجری آلمانی : گروه BTS مثل ویروس کرونا هستند و باید دنبال واکسن باشیم!

یک مجری آلمانی : گروه BTS مثل ویروس کرونا هستند و باید دنبال واکسن باشیم!

مجری آلمانی گروه BTS کرونا هستند

یک مجری رادیویی آلمانی بعد از توهین و انتقاد به اعضای گروه موسیقی کره ای BTS به نژادپرستی متهم شده و بسیاری از طرفداران این گروه در شبکه های اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داده اند. این مجری رادیویی اعضای گروه BTS را به کرونا ویروس تشبیه کرده بود. ایستگاه رادیویی Bayern 3 که در منطقه باواریا مستقر است بعد از اینکه یکی از مجریان این ایستگاه از این گروه موسیقی کره ای و اثر اخیرشان انتقاد کرده بود، خود را بحث اصلی شبکه های اجتماعی یافت.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، ارتش وفادار طرفداران گروه BTS در شبکه های اجتماعی ماتیاس ماتوشیک را به نژادپرستی متهم کرده اند، بعد از این که این مجری آلمانی به انتقاد از اثر جدید این گروه با نام Fix You که کاوری از آهنگ گروه Coldplay است، پرداخت. ماتوشیک این گروه موسیقی پاپ کره ای را با ویروس کرونا مقایسه کرده و گفت این گروه «یک نوع ویروس کثیف است که امیدواریم بزودی برای این ویروس نیز واکسنی کشف شود». در ادامه ماتوشیک در مورد این گروه چنین گفت: «این احمق های کوچولو در مورد اینکه آهنگ Fix You از گروه Coldplay را بازخوانی کرده اند یاوه سرایی می کنند، این کفر است. به خاطر این خطایتان ۲۰ سال آینده را برای تعطیلات در کره شمالی به سر خواهید برد!».

ماتوشیک بعدها اعلام کرد که مخاطب صحبت های او کره جنوبی نبوده است و گفت: «نمی توانید مرا به بیگانه هراسی متهم کنید. خودرو من ساخت کره جنوبی است. من بهترین خودرو تاریخ را دارم». اما صحبت های ماتوشیک در مورد گروه موسیقی کره ای BTS موجی از واکنش ها را در میان طرفداران این گروه برانگیخته که او را به نژادپرستی متهم کرده اند، به ویژه به خاطر بخشی از صحبت هایش که این گروه را با ویروس کرونا مقایسه می کند. بدین ترتیب هشتگ هایی مانند #Bayern3Apologize و #Bayern3Racist در توییتر داغ شده است.

یک مجری رادیویی آلمانی بعد از توهین و انتقاد به اعضای گروه موسیقی کره ای BTS و تشبیه آن ها به کرونا به نژادپرستی متهم شده است.

یک کاربر توییتری در این باره گفته است: «در دوران آسیایی هراسی، برای کسی مانند ماتیاس ماتوشیک تشبیه کردن کووید به گروه کره ای BTS نه تنها رقت انگیز بلکه خطرناک است. این کار تنها باعث بروز تنفر و خشونت نسبت به آسیایی ها با پیشینه های مختلف می شود». ایستگاه رادیویی Bayern 3 از مجری خود حمایت کرده و گفته به نظر آن ها مجریشان زیاده روی نکرده و قصد اهانت نداشته است. در بیانیه این ایستگاه رادیویی آمده است: «این هویت این برنامه و همچین مجری آن است که باورهای خود را شفاف، آزادانه و بدون پروا بیان کند».


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

با گروه موسیقی محبوب کره ای به نام « BTS » آشنا شوید! + تصاویر

تغییر قوانین سربازی در کره جنوبی به عمر گروه « BTS » افزود!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها