صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مایکل وولف اسنایدر، صدابردار « Nomadland» خودکشی کرد

مایکل وولف اسنایدر، صدابردار « Nomadland» خودکشی کرد

Nomadland Michael Wolf Snyder obit

مایکل وولف اسنایدر صدابردار فیلم «سرزمین آواره ها» و «سوارکار» هر دو ساخته کلویی ژائو در سن ۳۵ سالگی به عمر خود پایان داد.

مایکل وولف اسنایدر صدابردار فیلم مدعی اسکار «سرزمین آواره ها» در سن ۳۵ سالگی خودکشی کرد. این خبر را پدرش دیوید اسنایدر اعلام کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از صبا، پیکر بی جان مایکل وولف اسنایدر در آپارتمانش در نیویورک روز یک مارس چند روز بعد از آنکه دوستان و اطرافیانش خبری از او نداشتند، توسط پدرش پیدا شد.

اسنایدر بیشتر برای کار در فیلم مدعی اسکار «سرزمین آواره ها» ساخته کلویی ژائو به یاد آورده می شود او پیش از این با ژائو در فیلم «سوارکار» محصول ۲۰۱۷ نیز همکاری کرده بود.

ژائو در واکنش به این خبر گفت: من همیشه بعد از هر برداشت چون هدفون در گوشم نداشتم به وولف نگاه می کردم و به شدت به او اعتماد داشتم. او نیز همیشه با لبخندی به من سر تکان می داد و یا گاهی هم در حال ثبت صدا اشک در چشمانش حلقه می زد. دلم برایش تنگ می شود، همواره سر هر صحنه بعد از هر برداشت همراهم خواهد بود، پایین جاده می بینمت دوست من.

فرانسیس مک دورمند نیز در بیانیه ای در این باره نوشت: وولف ضربان قلب ما را با هر نفسی که می کشیدیم ثبت می کرد، برای من او «سرزمین آواره ها» بود.

مایکل وولف اسنایدر حرفه خود را از سال ۲۰۱۱ شروع کرده بود.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

تاکیوشی یوکو، بازیگر زن مشهور سینمای ژاپن خودکشی کرد!

خودکشی دلخراش مدیر یک شرکت فیلمسازی!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها