صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : رقص و آواز کوین اسپیسی در جلسات بازپرسی!

رقص و آواز کوین اسپیسی در جلسات بازپرسی!

کوین اسپیسی

«کوین اسپیسی» بازیگر برنده اسکار، یکی از اولین قربانیان جنبش «من هم» (#MeToo) بود و به چندین مورد آزار جنسی متهم شد. اما «هالیوود ریپورتر» به‌تازگی مشکلات حقوقی اسپیسی را بررسی و فاش کرده که او با بیش از سه سال زندان پس از مطرح شدن اتهامات آزار جنسی مواجه است. یکی از نبردهای حقوقی اسپیسی با کمپانی فیلمسازی ام‌آر‌سی است که سریال «خانه پوشالی» (House of Cards) را برای نت‌فلیکس ساخته. این کمپانی در پی آن است که ده‌ها میلیون دلار از اسپیسی دریافت کند چرا که معتقد است به دنبال رسوایی بازیگر خسارت‌های زیادی متوجه آن‌ها شده. پس از مطرح شدن اتهامات نت‌فلیکس نقش اسپیسی را از فصل پایانی «خانه پوشالی» حذف کرد. اما اسپیسی زیر بار نرفته و دعوای متقابلی طرح کرده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، «هالیوود ریپورتر» می‌نویسد بخشی از نزاع اسپیسی و کمپانی اتهام لمس جنسی یکی از دستیاران تولید سریال «خانه پوشالی» توسط بازیگر در سال ۲۰۱۲ است. اسپیسی می‌گوید پس از مطرح شدن اتهامات با دستیار تولید به توافق رسیده. این پرونده سال گذشته برای حل اختلاف به نهادهای قضایی فرستاده شد اما به نظر می‌رسد که این فرایند کمی عجیب‌تر شده است.

در گزارش «هالیوود ریپورتر» آمده است: «همچون سایر چیزهای دیگر در دنیای غریب اسپیسی، این فرایند رسیدگی به‌سرعت سورئال شد. در مقطعی از جلسات بازپرسی، اسپیسی ناگهان از روی صندلی خود بلند شده و «رقص و آواز» تئاتری را در اتاق کنفرانس اجرا کرده است.»

این پرونده ممکن است بیشترین زیان‌های مالی را برای اسپسی در پی داشته باشد. او در لندن نیز با اتهاماتی مواجه است اما به نظر می‌رسد که در مورد هیچ‌یک از این پرونده‌ها نگرانی ندارد. اسپیسی چند سالی است که همزمان با ایام کریسمس در قالب شخصیت «فرانک آندروود» از سریال «خانه پوشالی» پیام‌هایی مرموز برای هوادارانش ارسال می‌کند.

«هالیوود ریپورتر» در بخش دیگری از گزارش می‌نویسد در هالیوود «اشتیاق اندکی» برای بازگرداندن اسپیسی به وجود آمده است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود:

کوین اسپیسی پیامی ویدئویی در کریسمس 2021 منتشر کرد! + زیرنویس فارسی

کوین اسپیسی: با کسانی که بخاطر کرونا شغل شان را از دست داده اند احساس همدردی می کنم!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها