صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مگان فاکس و 50 سنت به «Expendables 4» پیوستند

مگان فاکس و 50 سنت به «Expendables 4» پیوستند

Expendables 4

قسمت چهارم چندگانه «بی‌مصرف‌ها» (Expendables 4) سرانجام گام بلندی در مسیر تولید برداشت. چند سالی بود که گزارش‌هایی در مورد ساخته شدن این دنباله به گوش می‌رسید، اما تا روز گذشته هیچ‌یک از آن‌ها به تأیید نرسیده بودند. دوشنبه این هفته «هالیوود ریپورتر» گزارش داد که «بی‌مصرف‌ها ۴» تولید خواهد شد و چند بازیگر جدید به چندگانه اضافه شده‌اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، «سیلوستر استالونه»، «جیسون استاتهام»، «دولف لاندگرن»، و «رندی کوتور» همگی برای تکرار نقش‌های قبلی بازمی‌گردند اما در فیلم جدید «مگان فاکس»، «کورتیس «فیفتی سنت» جکسون» و «تونی جا» نیز نقش‌آفرینی خواهند کرد.

«اسکات وا» که «جنون سرعت» (Need for Speed) را در کارنامه دارد بر روی صندلی کارگردانی «بی‌مصرف‌ها ۴» خواهد نشست در حالی که فیلمنامه با همکاری «اسپنسر کوئن»، «مکس آدامز» و «جان جوزف کانلی» به نگارش درآمده است. انتظار می‌رود فیلمبرداری پروژه در ماه اکتبر آغاز شود.

در حال حاضر جزئیاتی از داستان فیلم درز نکرده اما «هالیوود ریپورتر» گزارش می‌دهد که این دنباله تفاوت‌هایی جزئی با قسمت‌های قبلی خواهد داشت. قسمت‌های قبلی بر روی شخصیت «بارنی راس» با بازی استالونه متمرکز بودند اما در قسمت چهارم فیلم به شخصیت «لی کریسمس» با بازی استاتهام رو می‌کند. فاکس نقش یکی از شخصیت‌های زن اصلی را بازی می‌کند.

استالونه اولین بار در سال ۲۰۱۰ در قسمت اول «بی‌مصرف‌ها» بازی کرد. آن فیلم ۲۷۴.۵ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخت و دنباله‌های آن در مجموع به فروش ۵۳۰ میلیون دلاری رسیدند. او چند هفته قبل با انتشار تصویری از یک حلقه طلایی جمجمه با چشمان بنفش وعده تولید دنباله دیگری برای «بی‌مصرف‌ها» را داد و نوشت: «طراحی حلقه جدیدی برای «بی‌مصرف‌ها ۴» به تازگی تمام شد. کمی سنگین است اما قطعاً نیروی انگشتان شما را بیشتر می‌کند.»

اوایل سال ۲۰۱۷ گزارش شد که استالونه به علت آنچه که اختلافات هنری خوانده شده با فسخ قرارداد ۲۰ میلیون دلاری از این چندگانه جدا شده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها