صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : پس از سال ها فاش شد / تجاوز کرک داگلاس به ناتالی وود!

پس از سال ها فاش شد / تجاوز کرک داگلاس به ناتالی وود!

کیرک داگلاس و ناتالی وود

«لانا وود» در کتاب خاطراتش تحت عنوان «خواهر کوچک‌تر» (Little Sister) که سه‌شنبه این هفته منتشر شد ادعا کرده است که «کرک داگلاس» به «ناتالی وود» در سنین نوجوانی تجاوز جنسی کرده است.

«اسوشیتد پرس» گزارش داده است که «لانا وود» در این کتاب ادعا می‌کند که این تجاوز در سال ۱۹۵۵ اتفاق افتاده پس از آنکه مادرشان «ماریو زاخارنکو» ناتالی را به هتل شاتو مارمونت لس‌آنجلس برده تا با داگلاس آشنا کند. «کرک داگلاس» فوریه سال ۲۰۲۰ در سن ۱۰۳ سالگی درگذشت.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، «مایکل داگلاس» فرزند کرک به این ادعا واکنشی نشان نداده اما نمایندگان او با انتشار بیانیه‌ای به «اسوشیتد پرس» می‌گویند:‌ «خداوند هر دوی آن‌ها را بیامرزد.»

«اسوشیتد پرس» می‌نویسد در بخشی از کتاب نقل قولی از ناتالی خطاب به لانا ذکر شده است: «و… او به من صدمه زد لانا.» مثل یک تجربه فرا-جسمانی بود. وحشت کرده بودم، گیج شده بودم.» در این کتاب آمده است که مادر آن‌ها به ناتالی گفته است: «با آن کنار بیا.»

شایعه این تجاوز از چندین سال قبل شنیده می‌شد تا جایی که وقتی «کرک داگلاس» در سال ۲۰۲۰ از دنیا رفت نام «ناتالی وود» در توییتر ترند شد. در کتاب بیوگرافی «سوزان فینستاد» در مورد وود (Natalie Wood: The Complete Biography) که مارس سال ۲۰۲۰ عرضه شد، این نویسنده نیز بی‌آنکه نامی از متجاوز ببرد از این تجاوز جنسی گفته بود. فینستاد این متجاوز را یکی از «الگوهای کودکی، یک ستاره سینمای متأهل که بیش از بیست سال بزرگ‌تر از وود بود» نامیده است.

فینستاد در این کتاب جزئیات تجاوز را هم شرح می‌دهد و می‌گوید تا حدی خشونت‌آمیز بوده که باعث خون‌ریزی شده و در پایان آن ستاره سینما وود را تهدید کرده است: «اگر به کسی بگویی، آخرین کاری است که خواهی کرد.»

در سال ۲۰۲۰ مستند «ناتالی وود: آنچه پنهان ماند» (Natalie Wood: What Remains Behind) به تهیه‌کنندگی «ناتاشا گرگسون واگنر»، بزرگ‌ترین دختر «ناتالی وود»، از «لانا وود» انتقاد می‌کند.

«لانا وود» در کتاب «خواهر کوچک‌تر» می‌نویسد به ناتالی قول داده این تجاوز را فاش نکند، اما معتقد است که این روزها دنیا تغییر کرده: «در حالی که هنوز هیچ‌کس نیز که از ما محافظت کند، تردیدی ندارم که او من را برای شکستن عهد خواهد بخشید.»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها