صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : دنباله ای برای « گاو صندوق » با بازی جیسون استاتم ساخته خواهد شد

دنباله ای برای « گاو صندوق » با بازی جیسون استاتم ساخته خواهد شد

63378

 

با وجود فروش پایین «گاو صندوق» در سینماهای آمریکای شمالی، تهیه کنندگان فیلم در شرکت مستقل فیلم سازی لاینزگیت در تدارک تولید قسمت دوم آن هستند.

موفقیت مالی این اکشن دلهره آور در سینماهای جهان باعث شد تا تهیه کنندگان فیلم، فروش کم آن در آمریکای شمالی را مورد توجه قرار ندهند.

مسئولان شرکت فیلم سازی لاینزگیت می گویند به موفقیت مالی فیلم در آمریکای شمالی امید زیادی داشتند و به همین دلیل، از ابتدای کار در فکر تولید دومین قسمت آن هم بودند.

از آن جا که قبل از شروع تولید قسمت اول «گاو صندوق» تهیه کنندگانش به دنبال ساخت دنباله ای بر آن بودند، فروش پائین فیلم در آمریکا به صورت مانعی در برابر کار آن ها در نیامد.

جیسن استاتهام و کاترین چان دو بازیگر نسخه اصلی در قسمت دوم آن درباره نقش های قبلی خود را تکرار می کنند و وارد یک ماجراجویی تازه می شوند.

اما بعید به نظر می رسد بوز تاکین فیلم ساز نیویورکی این فیلم، برای همکاری در دومین قسمت آن هم دعوت به همکاری شود.

شنیده می شود که تهیه کنندگان «گاو صندوق» از کار وی در این فیلم راضی نیستند و علت اصلی عدم موفقیت بالای مالی فیلم را هم، نوع کارگردانی وی می دانند.

به این ترتیب، به احتمال زیاد فرد دیگری که هنوز معلوم نیست چه کسی خواهد بود کارگردانی قسمت دوم «گاو صندوق» را به عهده می گیرد.

تهیه کنندگان فیلم می گویند طرح اصلی و کلی فیلم نامه «گاو صندوق۲» از مدت ها قبل آماده است و فقط چند ماه وقت می برد تا به صورت یک فیلم نامه کامل نوشته شده و آماده کار شود.

فیلم نامه قسمت اول را خود بوز تاکین نوشته بود و معلوم نیست طرح کلی فیلم نامه قسمت دوم هم از اوست یا یک فیلم نامه نویس دیگر.

«گاو صندوق» که از سوی منتقدان سینمایی لقب فیلمی را گرفت که یادآور «لیون» لوک بسون است، جیسن استاتام را در نقش مرد آواره ای دارد که بعدا معلوم می شود یک پلیس وظیفه شناس و زرنگ است که از کار برکنار شده است.

این کاراکتر به کمک دختر بچه ای چینی تبار می آید که رمز مخفی یک گاو صندوق را می داند و اسیر دست باندهای مافیایی چینی و روسی است.

هنوز به صورت رسمی اعلام نشده دو کاراکتر اصلی قصه فیلم «گاو صندوق» در دومین قسمت آن با چه نوع اتفاقات و ماجراهایی روبرو می شوند.

قسمت اول فیلم با هزینه ای ۳۰ میلیون دلاری تهیه شد و در آمریکای شمالی فقط۱۷ میلیون دلار فروش کرد. اما فروش بین المللی آن بالای ۴۰ میلیون دلار بود.

خبرگزاری فارس

ذره بین : حتما باید یه فیلم شکست تجاری بخوره تا ازش دست بکشید؟!

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها