صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : غم انگیزترین مرگ ها در سریال ها که اشک مخاطب را درآورد! + تصاویر

غم انگیزترین مرگ ها در سریال ها که اشک مخاطب را درآورد! + تصاویر

۱۰- هرشل گرین در سریال The Walking Dead

وقتی سریال های تلویزیونی به بخشی مهم و ثابت از زندگی روزمره بینندگان تبدیل می شوند، شخصیت های داستانی این سریال ها نیز جایگاه یکی از اعضای خانواده این افراد را خواهند یافت. از این رو وقتی این شخصیت ها می میرند، موضوع برای بینندگان شخصی و بسیار دردناک می شود، تا جایی که انگار یکی از اعضای خانواده یا دوستانشان را از دست داده اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، مرگ های داستانی بسیاری در تاریخ تلویزیون برای طرفداران این سریال ها ویرانگر بوده است و باعث شده اشک از چشمشان جاری شود. مرگ ها در فرهنگ عامه از غم انگیزترین مرگ های داستانی هستند و ما نیز در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۱۰ مورد از غم انگیزترین و غیرمنتظره ترین مرگ ها در تاریخ تلویزیون آشنا کنیم که طرفداران سریال ها را به گریه انداختند.

۱۰- هرشل گرین در سریال The Walking Dead

هرشل گرین نقش قطب نمای اخلاقی تمام شخصیت های سریال The Walking Dead را بازی می کرد، به ویژه برای ریگ گریمز. اگر چه او پدر بیولوژیکی بث و مگی بود، ریک نیز به چشم پدر خود به او نگاه کرده و احترام زیادی برایش قائل بود. از آنجایی که شخصیت قهرمانی اصلی داستان او را پدر خود می دید، مخاطبان سریال نیز علاقه زیادی به او داشتند. به همین خاطر بود که مرگ هرشل گرین برای طرفداران سریال The Walking Dead بسیار غم انگیز و تکان دهنده بود و همانند بسیاری از دیگر مرگ های سریال، مرگ هرشل به شکلی بسیار بیرحمانه صورت گرفت که با گردن زده شدن او توسط فرماندار همراه بود.

۹- هودور در سریال Game Of Thrones

۹- هودور در سریال Game Of Thrones

سریال Game Of Thrones حاوی مرگ های انفرادی و دسته جمعی بسیاری بود به طوری که طرفداران تقریباً به این موضوع عادت کرده بودند. با این وجود، وقتی در فصل ششم مرگ هودور رخ داد بسیاری از طرفداران سریال به گریه افتادند. او محافظ راستین خاندان استارک به عنوان محبوب ترین خاندان داستان بود و در حالی که می خواست از برن استارک در مقابل وایت واکرها دفاع کند کشته شد. چیزی که مرگ هودور را غم انگیزتر ساخت این واقعیت بود که مرگ او با افشای رازی قدیمی همراه بود. او در تمام طول سریال فقط یک کلمه به زبان می آورد: «هودور» و راز این کلمه در هنگام مرگ این شخصیت فاش شد. در واقع سرنوشت هودور از همان دوران کودکی این بود که جان برن را نجات دهد.

۸- پل هنسی در سریال ۸ Simple Rules

۸- پل هنسی در سریال ۸ Simple Rules

جان ریتر بازیگر محبوب در سن ۵۴ سالگی درگذشت و شورانرهای سریال ۸ Simple Rules For Dating My Teenage Daughter نیز مجبور شدند به نحوی شخصیت او در این سریال را حذف کنند. او در این سریال نقش پل هنسی را بازی می کرد، پدر سه فرزندی که نسبت به دو دختر نوجوانش بسیار سختگیر بود. سازندگان سریال تصمیم گرفتند که مرگ شخصیت او را به شکل یک سکته در هنگام سفر شبانه با قطار برنامه ریزی کنند اما اینکه مخاطبان می دانستند ریتر در واقعیت نیز مرده است بر دردناک بودن مرگ این شخصیت می افزود. مرگ او وقتی غم انگیزتر می شود که دخترش بریجت نیز به گریه افتاده و دلش براش سختگیری های پدرش تنگ می شود.

۷- راب استارک در سریال Game Of Thrones

۷- راب استارک در سریال Game Of Thrones

پسر ارشد خاندان استارک، راب استارک یک جنگجوی شجاع بود در مسیر گرفتن انتقام قتل پدرش قرار داشت. اما عاشق شدن آغاز سقوط او بود و مرگش به یکی از پربحث ترین موضوعات در تاریخ تلویزیون تبدیل شد. در اپیزود Rains of Castamere از فصل سوم سریال بازی تاج و تخت شاهد سکانس مشهور عروسی خونین بودیم که نامش را به این خاطر گرفت که شاهد کشتار فجیع خاندان استارک در جریان یک عروسی بودیم. استارک ها برای این حمله آماده نبودند و پیش از وقوع کشتار فکر می کردند در حال خوشگذرانی در یک عروسی هستند. ناآماده بودن استارک ها و خیانت نزدیکانشان چیزی بود که بیش از پیش عروسی خونین را غم انگیز می ساخت. چشم هیچ یک از طرفداران سریال بازی تاج و تخت در پایان این اپیزود خشک نبود.

۶- لیدی در سریال Game Of Thrones

۶- لیدی در سریال Game Of Thrones

سریال Game Of Thrones به کشتن شخصیت های اصلی داستان شهرت داشت اما همه چیز با کشته شدن گرگینه محبوب سانسا استارک آغاز شد که لیدی نام داشت. این اولین مرگ بزرگ سریال بود که قلب طرفداران سریال و خاندان استارک را شکست. گرگینه های سریال در همان اپیزود اول معرفی شده و هر یک از فرزندان خاندان استارک یک گرگینه داشتند که باید از آن مراقبت می کردند. این گرگینه ها هم نقش حیوان خانگی و هم محافظان فرزندان استارک را داشتند. همیشه وقتی یک حیوان دوست داشتنی می میرد انسان دلش می گیرد و مرگ لیدی نیز در شرایطی که ند استارک مجبور شده بود علیرغم میلش او را بکشد، بسیار غم انگیز و تکان دهنده بود.

۵- اوپی وینستون در سریال Sons Of Anarchy

۵- اوپی وینستون در سریال Sons Of Anarchy

بسیاری از شخصیت های اصلی سریال Sons Of Anarchy کشته شدند اما غم انگیزترین مرگ در این سریال متعلق به اوپی وینستون در فصل پنجم سریال است. اوپی یکی از بهترین شخصیت های سریال بود و نزد طرفداران بسیار محبوب بود و به همین خاطر بود که مرگ بیرحمانه او برای طرفداران سریال شوکه کننده و دردناک بود. مرگ او نه تنها بر مخاطبان سریال تاثیرگذار بود بلکه حتی بازیگران، تیم تولید سریال و حتی شورانرها را نیز ناراحت کرد اما آن ها حذف شخصیت اوپی را برای تداوم روایت شخصیت جکس ضروری می دانستند.

۴- گلن در سریال The Walking Dead

۴- گلن در سریال The Walking Dead

یکی از تکان دهنده ترین مرگ های بیرحمانه در تاریخ معاصر تلویزیون متعلق به مرگ گلن در سریال The Walking Dead است. در زمان مرگ، گلن یکی از محبوب ترین شخصیت های این سریال پساآخرالزمانی و شاید کل تلویزیون بود زیرا یکی از معدود شخصیت های سریال مردگان متحرک بود که توانسته بود خوب و خوش قلب بماند. او به شکلی ترسناک توسط نیگان کشته شد که باعث می شود طرفداران حتی از فکر کردن به آن نیز حالشان بد شود. این اتفاق در اولین اپیزود معرفی شخصیت نیگان رخ داد که باعث ویرانی روحی ریگ گریمز و گروهش پس از ورودش به داستان شد و دو نفر از شخصیت های مرد اصلی داستان و گروه گریمز را به بیرحمانه ترین شکل ممکن کشت.

۳- بابی سینگر در سریال Supernatural

۳- بابی سینگر در سریال Supernatural

بابی سینگر ناپدری برادران وینچستر بود و یکی از محبوب ترین شخصیت های سریال پرطرفدار Supernatural نیز به شمار می رفت. از این رو مرگ او برای طرفداران بسیار غیرمنتظره و تکان دهنده بود. سم و دین وینچستر هرگز علاقه واقعی به پدر و مادر بیولوژیکی شان نداشتند زیرا مادرشان در کودکی آن ها فوت کرده و پدرشان نیز در جستجوی انتقام مسیر متفاوتی را در پیش گرفته بود. از این رو بابی تنها کسی بود که به مانند پدر مراقبت آن ها بود. این شخصیت چنان نزد طرفداران سریال محبوب بود که هنوز هم بسیاری انتظار ساخت سریالی اسپین آفی بر اساس شخصیت او را می کشند.

۲- سرهنگ هنری بلیک در سریال M*A*S*H

۲- سرهنگ هنری بلیک در سریال M*A*S*H

سریال M*A*S*H یکی از بهترین سریال های کمدی تاریخ تلویزیون به شمار می آید. این کمدی جنگی در مورد جنگ کره است و هنری بلیک نیز یکی از ماندگارترین شخصیت های آن است. اما وقتی مشخص شد مک لین استیونسون که نقش او را بازی می کرد در حال ترک سریال است، بسیاری از طرفداران ناراحت شدند. هنری در انتهای فصل سوم سریال در یک سانحه هوایی کشته شد. در آن دوران به ندرت شخصیت های اصلی از یک سریال و به طور دائمی حذف می شدند و به همین دلیل بود که مرگ سرهنگ هنری بلیک برای طرفداران و بازیگران و تیم تولید سریال به یک اندازه شوکه کننده بود.

۱- ادارد استارک در سریال Game Of Thrones

۱- ادارد استارک در سریال Game Of Thrones

اولین شخصیت انسانی مهمی که در سریال Game Of Thrones کشته شد و طرفدارانی که کتاب های مارتین را نخوانده بودند در شوک و اندوه فرو برد، ادارد استارک بود. در میان تمام خائنان، افراد بیرحم و شخصیت های خودخواهی که در سریال بازی تاج و تخت دیده می شود، ند استارک یکی از معدود افراد شرافتمند بود که نمی شد دوستش نداشت و برایش ارزش قائل نبود. شوربختانه همین صداقت و شرافت بود که در انتهای فصل اول و در اپیزود نهم به نام Baelor باعث مرگش شد. او پیش از اقدام کردن به رقبا و دشمنانش هشدار می داد که می خواهد آن را بکند و همین موضوع باعث شد در نهایت جافری گردنش را بزند. مرگ او باعث وقوع جنگ بین خاندان های بزرگ وستروس و فراهم شدن شرایط برای ادامه اتفاقات داستان شد اما مرگ ادارد استارک همچنان زخمی گزنده و همیشگی برای طرفداران سریال بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها