صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ریانا (Rihanna) جوان ترین زن میلیاردر آمریکا شد

ریانا (Rihanna) جوان ترین زن میلیاردر آمریکا شد

ریحانا (Rihanna

ریحانا (Rihanna)، خواننده شناخته شده ۳۴ ساله با ثروت خالص ۱.۴ میلیارد دلار به جوان ترین میلیاردر خودساخته در آمریکا تبدیل شد. فوربز نام او را در صدر فهرست ثروتمندترین زنان خودساخته آمریکا در سال ۲۰۲۲ قرار داد.

در سال ۲۰۱۹ کایلی جنر، غول لوازم آرایشی این عنوان را در اختیار داشت که دارایی خالص فعلی اش ۶۰۰ میلیون دلار است.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، ریحانا در چندین کسب و کار مختلف مشغول است و با آنکه بیشتر به خاطر فعالیت در عرصه موسیقی و جوایزی که در این عرصه کسب کرده شناخته شده است، اما به گزارش فوربز عمده ثروت او از سهامی که در شرکت لوازم آرایشی دارد و به سرعت در حال رشد است، به دست می‌آید.

او یکی از مالکین برند آرایشی فنتی بیوتی (Fenty Beauty) است و ۳۰ درصد از سهام برند لباس زیر زنانه خود با نام Savage x Fenty را در اختیار دارد. او همچنین مدتی در Fenty Beauty مشغول به کار بوده است. بر اساس گزارش ها فنتی بیوتی در سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۵۰ میلیون درآمد کسب کرد.

به گفته فوربز او اولین فرد از باربادوس، سرزمین مادری خود، است که توانسته میلیاردر شود. علاوه بر این او تنها زن زیر ۴۰ سال است که در لیست زن های میلیاردر ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ قرار گرفته است.

ریحانا (Rihanna

جدای از رتبه بندی ثروت، فوربز به این ستاره عرصه موسیقی در زمینه خودساخته بودن نمره ۱۰ را داده است، که به این معنی است که او شرکت خود را به راه انداخته و ثروتش را به تنهایی ایجاد کرده است.

به گفته فوربز اندازه گیری خودساخته بودن یک فرد به میزان صعود او طی سال‌ها برای رسیدن به اوج بستگی دارد. برای به دست آوردن نمره کامل ۱۰، فرد باید «در فقر یا طبقه متوسط رو به پایین به دنیا آمده باشد، با ناملایماتی نظیر سوءاستفاده جنسی، رها یا یتیم شدن مواجه شده و یا مجبور به انجام کارهای با درآمد پایین بوده باشد.»

ریحانا اخیرا مادر شده و اولین فرزندش را به دنیا آورده است. او همچنین از کار بر روی پروژه جدیدش رونمایی کرده و طرفدارانش را به وجد آورده است. موضوعی که می‌تواند دارایی خالص او را از این هم بیشتر کند. تک آهنگ چتر (Umbrella) این ستاره موسیقی پاپ اولین جایزه گرمی را برایش به ارمغان آورد و او را به شهرت جهانی رساند.

به گفته خودش، او همیشه از پول برای کمک به دیگران استفاده می‌کند. به باور او اولویت قرار دادن چیزهای اشتباه، از دست دادن ماهیت زندگی و فهم معنای زندگی کار آسانی است.

تیلور سوییفت، بیانسه و ویتنی ولف هرد نیز به ترتیب با دارایی خالص ۵۷۰ میلیون دلار، ۴۵۰ میلیون دلار و ۷۴۰ میلیون دلار در این فهرست قرار دارند. کایلی جنر نیز برای پنجمین بار متوالی در فهرست ثروتمندترین های فوربز جای گرفته است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها