صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : اتهام جدید علیه امبر هرد / ارتباط جنسی با عوامل فیلم برای به دست آوردن نقش!

اتهام جدید علیه امبر هرد / ارتباط جنسی با عوامل فیلم برای به دست آوردن نقش!

جیسون موموآ

شایعات حاکی از این است که ظاهرا امبر هرد در حال باج گیری از مردان هالیوودی به وسیله برقراری رابطه جنسی است. موضوعی که باعث شده این بازیگر در لیست سیاه هالیوود قرار بگیرد. ازجمله این مردان که تاکنون درباره آنها شنیده شده می‌توان به کارگردان فیلم آکوامن (Aquaman)، جیسون موموآ (Jason Momoa)، ستاره این فیلم و زک اسنایدر (Zack Snyder)، تهیه‌کننده آن اشاره کرد.

به‌گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، پیش از این شنیده شده بود که امبر هرد برای آنکه بتواند در این فیلم نقش به دست بیاورد با جیسون موموآ و زک اسنایدر رابطه برقرار کرده، اما این اولین باری است که درباره جیمز وان (James Wan) کارگردان چینی تبار فیلم آکوامن می‌شنویم.

Pop Topic، سایت شایعه پراکنی استرالیایی، گزارش داده که به گفته یک منبع آگاه، امبر هرد به خاطر اخاذی و سوء استفاده از دیگران با هدفِ گرفتن نقش در فیلم‌ها از طریق برقراری رابطه جنسی، در لیست سیاه هالیوود قرار گرفته است.

به گفته این منبع نزدیک، امبر هرد از جیمز وان، کارگردان آکوامن هم باج خواهی کرده که این موضوع حضور هرد در دنباله این فیلم و تلاش وان برای نگه داشتن او با وجود درخواست مدیران برای حذفش را توضیح می‌دهد.

این منبع همچنین می‌گوید: «تقریبا مطمئن هستم که او با جیمز وان رابطه داشته اما از این بیشتر از این موضوع مطمئن هستم که آکوامن ۲ آخرین فیلم هالیوودی خواهد بود که امبر هرد را در آن خواهید دید. هالیوود او را در لیست سیاه قرار داده است.»

اولین بار شایعه باج گیری امبر هرد برای نشستن روی نیمکت بازیگران یک فیلم در سایت Crazy Days and Nights دیده شد که طبق گزارش‌ها توسط یک وکیل هالیوود اداره می‌شود.

شش سال پیش در پستی که به نظر می‌رسد حالا حذف شده، ادعا شد که امبر هرد با جیسون موموآ و زک اسنایدر رابطه داشته تا نقش Mera را در قسمت اول فیلم آکوامن به دست آورد.

پیش از این کامران پاشا (Kamran Pasha)، فیلم نامه نویس و کارگردان هالیوودی نیز تایید کرده بود که شیوه به دست آوردن نقش در فیلم ها توسط امبر هرد کاملا شناخته شده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها