صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : کورتنی لاو: چون اجازه ندادم برد پیت نقش کرت کوربین را بازی کند از «Fight Club» اخراج شدم!

کورتنی لاو: چون اجازه ندادم برد پیت نقش کرت کوربین را بازی کند از «Fight Club» اخراج شدم!

برد پیت کرت کوبین

«کورتنی لاو» در مصاحبه جدیدی با پادکست «مارک مارون» فاش کرده است که «دیوید فینچر» او را برای بازی در فیلم «باشگاه مشت‌زنی» (Fight Club) در مقابل «برد پیت» و «ادوارد نورتن» برگزیده و نقش «مارلا سینگر» که در نهایت به «هلنا بونهام کارتر» داده شد را به دست آورده است. لاو که در آن زمان به تازگی برای «مردم علیه لری فلینت» (The People vs. Larry Flynt) نقدهای مثبتی دریافت کرده بود می‌گوید پس از آنکه پیشنهاد «برد پیت» برای تولید فیلمی در مورد «کورت کوبین» را رد کرده از «باشگاه مشت‌زنی» اخراج شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، لاو و کوبین در سال ۱۹۹۲ ازدواج کردند و تا سال ۱۹۹۴ وقتی کوبین در سن ۲۷ سالگی درگذشت با یکدیگر زندگی کردند. پیشنهاد فیلمی برای کوبین را پیت و «گان ون سانت» مطرح می‌کنند. ون سانت در نهایت فیلمی تحت عنوان «روزهای آخر» (Last Days) با الهام از کوبین می‌سازد اما لاو می‌گوید این پروژه‌ای نبوده که پیت و کارگردان پیشنهادش را داده‌اند.

لاو می‌گوید: «حاضر نبودم اجازه دهم برد نقش کرت را بازی کند. جوش آوردم. فاست نمی‌شوم [و روحم را نمی‌فروشم.] شما لعنتی‌ها فکر می‌کنید که هستید؟»

لاو اضافه می‌کند که به پیت گفته است: «نمی‌دانم که به تو اعتماد دارم یا نه و نمی‌دانم که فیلم‌هایت برای پول ساخته می‌شوند یا نه. فیلم‌های خیلی خوبی در مورد عدالت اجتماعی‌اند اما… اگر من را درک نمی‌کنی، به شکلی کرت را درک نمی‌کنی، و من احساس می‌کنم که درک نمی‌کنی، برد.»

لاو می‌گوید پس از این گفت‌وگو از فیلم «باشگاه مشت‌زنی» اخراج شده و نورتن اخراج شدنش را به اطلاعش رسانده است. این دو در آن زمان با یکدیگر رابطه رمانتیک داشتند. لاو می‌گوید: «شروع کرد به هق‌هق کردن. و می‌گفت: «قدرتش را ندارم!»»

«باشگاه مشت‌زنی» در گیشه موفق نبود اما به یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های فینچر تبدیل شد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها