صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : حضور مجدد میترا حجار و محمدرضا فروتن در یک فیلم بعد از سالها

حضور مجدد میترا حجار و محمدرضا فروتن در یک فیلم بعد از سالها

1574852

 

فیلم سینمایی «دلتنگیهای عاشقانه» که از حضور محمدرضا فروتن در یکی از نقشهای اصلی خود سود می برد از هفته آینده فیلمبرداری خود را آغاز می کند. تهیه کنندگی این فیلم برعهده محمدرضا شرف الدین بوده که پروژه پرحرف و حدیث «فرزند صبح» را در کارنامه دارد. جالب اینجاست که نقش مقابل فروتن را در این کار میترا حجار ایفا کرده؛ این دو بازیگر پیش از این و در اواخر دهه هفتاد در درام اجتماعی دفاع مقدسی «متولد ماه مهر» هم در برابر یکدیگر ظاهر شده بود.

کارگردانی «دلتنگیهای عاشقانه» برعهده رضا اعظمیان است و آن طور که «بانی فیلم» گزارش داده گروه تولید لوکیشن های اصلی فیلم را انتخاب کرده اند و بازیگران تست گریم شده اند. به گفته محمدرضا شرف الدین تهیه کننده «دلتنگی های عاشقانه» بازیگران اصلی این فیلم انتخاب شده اند و برنامه ریزی برای کلید زدن ۲۰ مرداد ماه خواهد بود.

«دلتنگیهای عاشقانه»، داستانی عاشقانه در حاشیه جنگ را روایت می کند و به جز فروتن و میترا حجار، شاهرخ فروتنیان، مریم کاویانی و شیوا خنیاگر هم در آن ایفای نقش خواهند کرد.

قرار است بخش هایی از این فیلم در شهرک سینمایی دفاع مقدس فیلمبرداری شود. فیلمنامه «دلتنگی های عاشقانه» توسط اعظمیان به نگارش درآمده و احتمالاً اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر خواهد بود. آخرین فعالیت اعظمیان کارگردانی بخش هایی از فیلم «کارناوال مرگ» بود که بعد از وقفه ای دو ساله و اختلاف با تهیه کننده قسمت های باقی مانده توسط تهیه کننده فیلمبرداری شد و نام اعظمیان بنا به درخواست خودش از تیتراژ این فیلم حذف شد.

شبکه ایران

ذره بین : « فرزند صبح » که هیچوقت کسی سراغی ازش نگرفت! امیدواریم این یکی حداقل دیده بشه!

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها