صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : قیمت بلیط سینماها در سال 92 مشخص شد / قیمت واقعی ، بالای 20 هزار تومان برای هر فیلم !

قیمت بلیط سینماها در سال 92 مشخص شد / قیمت واقعی ، بالای 20 هزار تومان برای هر فیلم !

4-142

قیمت بلیت سینماها در سال 92 مشخص و از چهارشنبه 30 اسفند ماه در آخرین روز سال 91، اجرا می‌شود.

مهدی عظیمی معاون فعالیت‌های سازمان سینمایی وزارت ارشاد در گفت وگویی با خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: از چهارشنبه گذشته قیمت بلیت سینماها تعیین شد که از این چهارشنبه بلیت سینماهای مدرن 6 هزار تومان‌، ممتاز 5، درجه1، 4 و درجه2، 2هزار و 500 تومان به فروش خواهد رسید.

وی افزود: پیشنهاد سینماداران افزایش 20 درصدی بود که ما تا 14 درصد افزایش دادیم با این تفاوت که مالیات بر ارزش افزوده نیز در دل همین قیمت آمد.

عظیمی با بیان اینکه علاقه‌مند نبوده‌اند قیمت بلیت سینماها را افزایش دهند، خاطرنشان کرد: اما هزینه نگهداری سینماها و تولید فیلم اضافه شده و راهی جز اضافه کردن قیمت بلیت نداشتیم و در جلسه‌ای هم که با دوستان داشتیم ما را توجیه کردند این کار را انجام دهیم. اما همچنان اگر بخواهیم قیمت واقعی بلیت سینماهای مدرن را در نظر بگیریم باید تا بالای 20 هزار تومان می‌رساندیم.

معاون فعالیت‌های سازمان سینمایی درباره چینش اکران نوروزی با بیان اینکه به تنوع موضوعی فکر شده است‌، خاطرنشان کرد: در میان این فیلم‌ها هم کار برای خانواده‌ها هست‌، هم جوانان،‌ کسانی که بخواهند کار کمدی ببینند‌، افرادی که نگاه روشنفکری به سینما دارند‌، کسانی که به موضوعات دینی توجه دارند‌ و همچنین تنوع ساختاری و تکنیکی با اکران اولین فیلم سه بعدی و انیمیشن، در واقع این چینش می‌تواند بسیاری از سلیقه‌ها را راضی کند و امیدوارم مردم با رفتن به سینما نظرشان را اعلام کنند.

عظیمی مهمترین برنامه‌اش را برای سال آینده اجرای دقیق آئین‌نامه جدید شورای صنفی نمایش اعلام کرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها