صفحه اصلی > پنج برتر : 5 بازیگر مشهور با بیشترین تعداد طلاق !

5 بازیگر مشهور با بیشترین تعداد طلاق !

mickey-rooney55

 

در کنار ازدواج های ماندگاری که در مقاله های پیشین در بخش 5 برتر به آن اشاره شد، بازیگرانی هم در هالیوود بوده اند که ظاهراً هرگز به پیشنهادهای ازدواج اطرافیان خودشان جواب رد ندادند! به همین جهت اینبار در 5 برتر به سراغ « 5 بازیگر مشهور با بیشترین تعداد طلاق » رفته ایم و بازیگرانی را که بیشترین جدایی را در هالیوود داشته اند را معرفی کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما واقع گردد.

5- میکی رونی (Mickey Rooney ) ( هشت ازدواج ) : میکی رونی معروف که او را پسر شرور هالیوود هم می خواندند، از جمله بازیگرانی بود که در زندگی شخصی اش ازدواج های متعددی را تجربه کرد تا به فرد ایده آل خودش برسد. میکی رونی اولین ازدواجش را در سال 1942 با آوا گاردنر انجام داد اما دوام این ازدواج فقط یک سال بود. اما سالها بعد و پس از گذراندن 8 بار ازدواج، بالاخره میکی رونی در سال 1978 با جان چمبرلین ازدواج کرد و تا زمان مرگ در کنار یکدیگر ماندند.

lau2e225

4- لانا ترنر (Lana Turner ) ( هشت ازدواج ) : بازیگر زیباروی هالیوودی و نامزد اسکار برای فیلم « Peyton Place » یکی دیگر از هالیوودی هایی است که چندین بار پیمان ازدواج بست اما هربار پیمانش را شکست! ترنر اولین بار در سال 1939 با آرتی شاو ازدواج کرد اما مدت این ازدواج تنها چند ماه بود و پس از آن ترنر 7 بار دیگر نیز ازدواج کرد که آخرین این مورد در سال 1969 نیز دوام چندانی نداشت و تنها 3 سال پایدار بود. ترنر سرانجام در سال 1995 در تنهایی درگذشت.

elixz892h

3- الیزابت تیلور (Elizabeth Taylor ) ( هشت ازدواج ) : ستاره سینمای هالیوود نیز یکی از کسانی بود که چیزی نمانده بود تعداد ازدواج هایش دو رقمی شدن شود. تیلور که همواره زندگی خصوصی پر حاشیه ای داشت، در میان 8 ازدواجی که انجام داد، 2 ازدواجش فقط مربوط به ریچارد برتون بود که اولین مورد از سال 1964 تا 1974 و ازدواج مجددشان بین سالهای 1975 الی 1976 بود. آخرین ازدواج الیزات تیلور در سال 1991 اتفاق افتاد که دوام این ازدواج نیز تا سال 1996 بود. تیلور از جمله بازیگرانی بود که زندگی شخصی پر حاشیه ای داشت و این حواشی حتی تا اخرین سالهای زندگی وی نیز همراه او بود.

zsad82

2-Zsa Zsa Gabor ( نُه ازدواج ) :Gabor با 9 بار ازدواج، یکی از ” خوش ازدواج ترین ” بازیگران هالیوود محسوب می شود. وی که بیشتر با فیلم « مولن روژ » ( نسخه سال 1952 ) شناخته می شود، اولین ازدواجش را در سال 1937 انجام داد اما در سالهای بعد رقم تعداد ازدواجش را به 9 رساند که آخری اش مربوط به سال 1986 بود که تا به امروز نیز ماندگار مانده شده است. نکته جالب درباره Gabor این است که دومین همسرش کنراد هیلتون مشهور و پدربزرگ پاریس هیلتون بود که روی هم رفته 5 سال با وی زندگی کرد و سپس جدا شدند.

Jennifer ONeill55

1- جنیفر اونیل (Jennifer O’Neill ) ( نه ازدواج ) : جنیفر اونیل نه تنها از جمله ” خوش ازدواج ” ترین بازیگران هالیوود می باشد، بلکه احتمالاً جوانترین بازیگری هم می باشد که ازدواج های متعددی داشته است. اولین ازدواج اونیل در سن 17 سالگی انجام شد و پس از آن بین سالهای 20 الی 30 سال چندین باز ازدواج را تجربه کرد که همگی به شکست منجر شد. اما اخرین ازدواج اونیل که در سال 1996 انجام شد، بالاخره رنگ طلاق را به خود ندید و اجازه نداد تا تعداد ازدواج های اونیل دو رقمی شود.

 

 

میثم کریمی

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!          

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها