صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : اَبَرقهرمانی از نازی آباد » با همکاری ایران و چین ساخته می شود

اَبَرقهرمانی از نازی آباد » با همکاری ایران و چین ساخته می شود

20150505134815 18

در انیمیشن سینمایی «ابر قهرمانی از نازی آباد» به کارگردانی بهرام عظیمی ستارگان سینمای ایران و چین به عنوان صداپیشه حضور دارند.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر ، محمد ابوالحسنی مدیر شرکت نسل اندیشه سبز و تهیه کننده سریال‌ها و فیلم های انیمیشن بیان کرد: قرار است انیمیشن «ابر قهرمانی از نازی آباد» به کارگردانی بهرام عظیمی به عنوان تولید مشترک با کشور چین ساخته شود. در حال حاضر پیش تولید فیلم آغاز شده و مرحله نهایی نگارش فیلمنامه با همکاری هنرمندان چینی در حال انجام است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ۲۵دقیقه از این انیمیشن در کشور چین رخ می دهد، برای صداپیشگی به صورت مشترک از هنرمندان سرشناس سینمای ایران و چین استفاده می کنیم.

این تهیه کننده سینمای انیمیشن با اشاره به اینکه فیلم های انیمیشن آن طور که انتظار می رود با استقبال خوبی از سوی مخاطبان ایرانی همراه نیست، بیان کرد: «تهران ۱۵۰۰» را می توان پرفروش ترین فیلم انیمیشن در تاریخ سینمای ایران دانست، اما آن طور که باید از فیلم های انیمیشن استقبال نمی شود به همین دلیل برای جذب مخاطب بیشتر و فروش مناسب در گیشه باید نه تنها به بازار داخلی بلکه به بازار بین المللی برای سینمای انیمیشن فکر کرد. همین مساله سبب شد تا ما برای ایجاد بازار بین المللی، انیمیشن «ابر قهرمانی از نازی آباد» را به صورت مشترک بسازیم

1680380.

ابوالحسنی با اشاره به دیگر تولیدات این شرکت گفت: انیمیشن های «دیرین دیرین» و «حیات وحش» به کارگردانی علی درخشی از دیگر فعالیت های ما در حوزه تولیدات سریال انیمیشنی است. پیش تولید انیمیشن «دیرین دیرین» از سال ۹۲آغاز و به صورت روزانه از ابتدای سال ۹۴پخش شد. در حال حاضر ۱۵۰انیمیشن از مجموعه «دیرین دیرین» ساخته شده و قرار است طی ۵سال ۲هزار قسمت از این مجموعه به صورت روزانه پخش شود.

وی ادامه داد: مجموعه «حیات وحش» نیز از دیگر انیمیشن هایی است که با استقبال مناسبی برخوردار بودو این انیمیشن به زودی از شبکه های تلویزیونی افغانستان پخش می شود. همچنین صحبت هایی با کشورهای ترکیه، افغانستان، نیجریه و سوریه برای تولید مشترک داشته ایم که امیدوارم بتوانیم در این زمینه به نتیجه مناسب برسیم

1680382

مدیر شرکت نسل اندیشه سبز در پایان به انتشار یک برنامه برای تلفن های همراه اشاره کرد و گفت: طی یک ماه آینده یک برنامه برای نصب روی تلفن های همراه وارد بازار می شود که کاربران از طریق آن می توانند جدیدترین انیمیشن های «دیرین دیرین» و «حیات وحش» را به صورت رایگان ببینند. علاوه بر آن بازی هایی متناسب با داستان های این انیمیشن طراحی شده که برای کاربران قابل استفاده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها