صفحه اصلی > زرین سینمایی هفته : از درخواست آزادی اسحله در مدارس توسط بازیگر مشهور هالیوود تا اظهارات توهین آمیز مجدد سلحشور به آنجلینا جولی!/ زرین سینمایی هفته ( شماره 80 )

از درخواست آزادی اسحله در مدارس توسط بازیگر مشهور هالیوود تا اظهارات توهین آمیز مجدد سلحشور به آنجلینا جولی!/ زرین سینمایی هفته ( شماره 80 )

8tjtyj tyjty455

Zarinدر هفته ای که گذشت، آل پاچینو به دلیل طرفداری کنونت هامسون، نویسنده مشهور نروژی از هیتلر، حاضر نشد در نمایش « گرسنگی » حضور داشته باشد و ما هم اینجا تصمیم گرفتیم به دلیل این تصمیم قاطعانه آقای پاچینو ، لوح زرینی به ایشان تقدیم کنیم.

از این رو، به دلیل آنچه که « پافشاری بر ارزش های انسانی توسط بازیگر مشهور جماعت » می نامیم، لوح زرینی را به جناب پاچینو تقدیم می کنیم و امیدواریم که دیگران هم یاد بگیرند که گاهی می شود برای پول بعضی کارها را انجام نداد!

20022

68466آقا ما فکر میکردیم هرگز نمی تونیم رقیب سرسختی برای جناب سلحشور در ستون زرین های سینمایی پیدا کنیم اما ظاهرا یک مورد پیدا شده که چنانچه تلاش کنه، می تونه حتی به رکورد فرج الله سلحشور در این ستون دست پیدا کنه و آن فرد کسی نیست جز جهانگیر الماسی!

بعد از صحبت های عجیب و غریب جهانگیر الماسی درباره متحول شدن آنجلینا جولی پس از شنیدن سخنان فرج الله سلحشور، این هفته آقای الماسی با « تماشاگران امروز » مصاحبه ای انجام داده که جملات زیر در این مصاحبه جلب توجه می کند :

– خانم بنی‌اعتماد حزبی برخورد می‌کند؛ من حزبی نیستم. ایشان رسما جزو گروه سبز است، من نه سبزم، نه سفیدم، نه قرمز، نه آبی، نه صورتی، من خودم هستم. من در دانشگاه‌های خارج از کشور درس می‌دادم.

– به نظرم فیلم فرهادی (جدایی نادر از سیمین) تلویزیونی بود. یک لانگ‌شات نداشت. همه‌اش مدیوم‌شات، کلوزآپ، مدیوم مدیوم شات کلوزآپ و …

– هانکه فیلم‌ساز برجسته‌ای نیست. او بعد از همین جایزه‌ای که گرفت هانکه شد و همه جا در مورد او صحبت کردند.

منِ ذره بین با لانگ شات ها و مدیوم شات های آقای الماسی کاری ندارم اما اخه هانکه دیگه چی میگه این وسط! جناب الماسی گرامی، هانکه قبل از نامزدی اسکارش، فیلمهای مطرحی از جمله « روبان سفید » و « بازی های مضحک » را هم ساخته بود و محض اطلاع شما باید بگم که خیلی معروف تر از « عشق » بودند! ما اینجا نمی دانیم سینماگران ما چه مشکلی پیدا کرده اند که به جای ارتقاء هنرشان در عرصه تصویر، شروع کرده اند به گیر دادن به آنجلینا جولی و هانکه و رخشان بنی اعتماد و عباس آقا بقالی سر کوچه و …

از این رو، به دلیل آنچه که « گیر دادن رسانه ای سینماگر ایرانی به هرچی که فکر میکند » می نامیم، تمشک زرینی را تقدیم جناب جهانگیر الماسی میکنیم و امیدواریم که حداقل دیگه در بخش تمشک های این ستون ایشان را نبینیم. یکم آبروداری کنید جناب الماسی عزیز لطفا!

1418735066

68466در هفته ای که گذشت، جناب فرج الله سلحشور درباره تاثیر سخنانش بر رفتار آنجلینا جولی مصاحبه ای با « تماشاگران امروز » داشت که در آن یک سری حرفهای عجیب وی غریبی زد که باعث شد دوباره ایشان را به این ستون بازگردانیم!

فرج الله سلحشور درباره سخنان جهانگیر الماسی که گفته بود آنجلینا جولی پس از شنیدن سخنان فرج الله سحلشور متحول شده، گفت : « آنجلینا جولی یک صهیونیست است و تمام کره زمین هم گناه آلود بودن و فساد این زن را میدانند و آن را دیده اند. بنظر شما این فرد می تواند آدم باشد؟

ما که آخرش نفهمیدیم این صحبت های توهین آمیز کی می خواد به پایان برسه! آقای سلحشور، اخوی، برادر بزرگتر من، انتقاد کردن رویه ای جهانی است که در تمام دنیا وجود دارد اما آخه این چه حرفیه که : « آنجلینا جولی می تونه اصلا آدم باشه یا نه!؟ ». نمی خوام اینجا خیلی از قابلیت های ذره بینی خودم استفاده کنم اما نگاهی به فعالیت های بشردوستانه آنجلینا جولی می تونه ثابت کنه که آدم هست یا نه! اینطور نیست؟!

از این رو، به دلیل آنچه که « بد دهنی و بی ادبی کارگردان مملکت جماعت » می نامیم، تمشک زرینی را با جناب سلحشور تقدیم میکنیم و امیدواریم که سلامتی شان را مجددا بدست بیاورند. فقط خواهشا اینقدر به این و اون نگید که …

20150602104517 202

68466وینس وان در هفته ای که گذشت یک حرف عجیب و غریبی زد که باعث شد خیلی اتفاقی بیاریمش در ستون تمشک و یک تمشک اساسی هم تقدیمش کنیم!

داستان از این قرار هست که وان هفته گذشته در مصاحبه ای عنوان کرد برای پیشگیری از کشتار در مدارس آمریکا باید حمل اسلحه آزاد باشد تا هرکس بتواند از خودش دفاع کند و از این حرفها!

ما هم اینجا ضمن محکوم کردن این اظهار نظر عجیب و غریب به وینس وان می گوییم که گذشت اون دوران وسترن برادر! دوره ای که جسی جیمز بزرگترین هفت تیرکش قرن بود و جمع می شدید جلوی بار تا یه دوئل انجام بدید و هرکس سریعتر بود احترام بیشتری می داشت! اینهمه کشور که داخلش فروش سلاح ممنوع هست و کسی هم هفت تیرکشی نمی کنه و امنیت دارن رو نمیبینی واقعا وینس جان؟!

بهرحال، به دلیل آنچه که « اظهارات جسی جیمزی بازیگر هالیوودی » می نامیم، تمشک زرینی را تقدیم وینس وان کرده و امیدواریم که یک روزی برسد که مشکلاتشان را با گفتگو حل کنند نه گلوله!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های ” لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر” سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها