صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : چراغ سبز صاحب امتیاز ” جناب خان ” برای حضور این عروسک در « خندوانه »

چراغ سبز صاحب امتیاز ” جناب خان ” برای حضور این عروسک در « خندوانه »

image 13960703105 2131881432342

اظهار نظر رامبد جوان که در برنامه «35» و در گفت‌وگو با فریدون جیرانی اعلام کرد آماده است تا برای بازگشت شخصیت جناب خان به «خندوانه» مذاکره کند، با استقبال سعید سالارزهی مالک و صاحب امتیاز شخصیت جناب خان مواجه شده است. غیبت این عروسک در فصل چهارم برنامه جوان به طرفین لطمه زد و حالا به نظر می‌رسد باب تفاهم باز شده است.

سالارزهی به مهر گفته است: «من هم علاقمندم این مذاکرات صورت بگیرد و امیدوارم به سمتی پیش برویم که جناب خان در فصل جدید برنامه حضور داشته باشد. امیدوارم این مذاکره به سمت تفاهم و یکدلی حرکت کند و شاهد نتیجه خوبی باشیم »

بعد از آن که سالارزهی اجازه حضور جناب خان در «خندوانه» را نداد، تلاش او برای ساخت فیلم سینمایی با حضور این شخصیت به جایی نرسید و از سوی دیگر رامبد جوان هم نتوانست جانشین موفقی برای جناب خان بیابد. به همین دلیل منفعت طرفین ماجرا این است که این شخصیت عروسکی پرطرفدار به جایگاه سابقش بازگردد.

سالارزهی همچنین درباره آنچه که در فصل قبل مانع از تفاهم شد، گفته است: «به نظر می رسد بهتر است هرچه در گذشته اتفاق افتاده فراموش کنیم، من هم منتظر هستم تا زمینه های این مذاکره از طرف صداوسیما، رامبد جوان و تیم «خندوانه» فراهم شود و حتما در این مذاکره حضور خواهم داشت »

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها