صفحه اصلی > زرین سینمایی هفته : از رسوایی اخلاقی کوین اسپیسی تا مست بودن جانی دپ بر روی فرش قرمز!/ زرین سینمایی هفته (شماره 162)

از رسوایی اخلاقی کوین اسپیسی تا مست بودن جانی دپ بر روی فرش قرمز!/ زرین سینمایی هفته (شماره 162)

173746921

68466در هفته ای که بازم متاسفانه گزینه لوح بگیر نداشتیم، کوین اسپیسی با قدرت هرچه تمام تر به ستون ما آمد و درخواست یک تمشک زرین اساسی کرد تا این هفته او را بی نصیب نگذاریم.

بعد از جنجال های فراوان نسبت به اقدامات غیراخلاقی استاد واینستاین، اینبار داستان به سمت کوین اسپیسی کشیده شده و چند نفر بصورت جداگانه این موضوع را مطرح کرده اند که آقای کایزرشوزه ، چند باری اونارو آزار جنسی داده. اسپیسی هم خیلی خونسرد و شیک و مجلسی اومده گفته باید تحت درمان قرار بگیرم و چیزی یادم نمیاد و این حرفها. حالا هم نتفلیکس همکاریش رو با استاد قطع کرده و پلیس هم دنبال پرونده اش افتاده تا ببینیم آخر و عاقبت این بنده خدا چه می شود.

اما علی الحساب ، به دلیل آنچه که « کایزرشوزه شدن واقعی کایزرشوزه » می نامیم، تمشک زرینی را به کوین اسپیسی تقدیم می کنیم که حقیقتاً کسی نیست که به سینما علاقه مند باشد و حداقل یک نقش ماندگار ازش بخاطر نداشته باشد. واینستاین رو میشه یه کاریش کرد بهرحال اما آخه کوین اسپیسی؟ بیایید دست به دعا ببریم که یکدفعه نیان بگن دنیل دی لوئیس….

 IMG112329283425

68466در هفته ای که گذشت سرکار خانم ژالو علو که خدمتشون ارادت داریم، بعد از مدتها اومدن یه مصاحبه انجام دادن و گفتن که فریدون خان جیرانی اومده خونه ما از آلبوم من عکسهای قدیمی ام رو برده گفته پس میارم اما نیاورده و معلوم نیست چیکار میخواد بکنه با عکسهای من! ایشون همچنین گفتند که این عکسها دیگه نمونه مشابهی نداره و مال سالهایی است که ازش دویست هزارتا کپی نمیگرفتن و اگه به دستم نرسونن یه بخشی از گذشته ام از بین میره و…

کلا فریدون جیرانی طی هفته های اخیر یکم یه جوری بوده! اون از قضایای مربوط به « خفه گی » که آخرش خودشم مصاحبه کرد و یه چیزایی گفت که نفهمیدیم چی شد، این از سرکار خانم علو که بنده خدا سالی یه بار کسی خبری چیزی ازش نمیگیره یه بارم که ایشون مصاحبه میکنن، باید گلایه کنن و بگن فریدون خان جیرانی اومده عکسهای منو گرفته پس نفرستاده!

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « کِش رفتن عکس دوبلور توسط فریدون جیرانی » می نامیم، تمشک زرینی را به این عزیز تقدیم می کنیم و توصیه می کنیم که کمتر خانم علو رو ناراحت کنند! هنوز هم وقتی صدای ایشون رو می شنویم همچین حالمون جا میاد که نگو. آخه دلتون میاد ایشون رو اذیت کنید ؟ خدا رو خوش میاد ؟

 6992225 859523

 68466آقا این هفته مهدی فخیم زاده مهمان برنامه « سینما دو » بود که خیلی طبیعی داشتن صحبتشون رو میکردن که یکدفعه سرکار خانم لاله اسکندری اومد پشت خط و چند دقیقه ای با مجری صحبت کرد. بعد یکدفعه ای استاد فخیم زاده که ظاهرا از یبکار نشستن و به حرف گرفته نشدن خیلی خوشش نیومده بود، گفت که آقا با من کار ندارید بلند شم برم دنبال زندگیم زن و بچه دارم و بچه هام رو گازن و این حرفها. هیچی دیگه، استاد بلند شد برای خودش از برنامه رفت بیرون و مجری هم بعد از اینکه یه ایتم رفتن و اومدن گفت که بزرگوار رو نتونستن نگه دارن و بلند شده برای خودش رفته.

این اتفاق یک تمشک داره برای خودش دیگه نه ؟ از این رو به دلیل آنچه که « حال نکردم باهاتون به سبک مهدی فخیم زاده » می نامیم، تمشک زرینی را به استاد تقدیم می کنیم که توصیه میکنیم که یه مقدار کوچیک اعصاب و حوصله داشته باشه و روی صندلی اش بشینه بلکه چهارتا سوال رو جواب بده و خلاصه یه آیتمی جمع شده باشه. تو برنامه زنده آدم واسه خودش پا نمیشه بره استاد.

 605101 378522gt

68466تمشک آخر هفته مون رو هم به یک استاد دیگه یعنی جانی دپ تقدیم می کنیم که دیگه قشنگ وا داده و همچین برای خودش توی دنیای خودش سیر میکنه!

جانی دپ اخیرا به روی مراسم فرش قرمز « قتل در قطار سریع السیر شرق » ( چه اسمیه آخه آدم تمام بدبختی هاش جلوی چشمش میاد میخواد کامل بخونه! ) اومد اما چه اومدنی! بزرگوار کلاً نامتعادل بود و تلو تلو میخورد و محافظین هم که ظاهرا میدونستن استاد نوشیده و از خود بی خود شده، قشنگ مثل پروانه دور گل، اطرافش بودن تا یه وقت زمین نخوره و کاری نکنه که سوژه بشه. مراسم هم همینطوری برگزار شد به سلامتی.

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « من خوبم ولم کنید » می نامیم، تمشک زرینی را به این عزیز تمشک بگیر تقدیم میکنیم که ثابت کرده میتونه پتانسیل بالایی برای کسب تمشک های بیشتر هم داشته باشه. یک روز خبر میاد مسته ، یک روز زن سابقش شکایت میکنه که منو کتک زده، یه روز خبر میده خرجاش از حد تیم ملی هم رد شده و… کلا جانی دپ پتانسیلش رو داره!

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های ” لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر”  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها