صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : خالق سریالهای اَبَرقهرمانی هم به دلیل اتهامات جنسی از کار اخراج شد!

خالق سریالهای اَبَرقهرمانی هم به دلیل اتهامات جنسی از کار اخراج شد!

139312101504179154841664.png

خالق و تهیه کننده سریال های «کماندار»، «فلش»، «سوپر گرل» و «افسانه های فردا» به دلیل اتهامات رسوایی جنسی از کار ملغی شد. بخش تلویزیونی برادران وارنر با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که از این رسوایی اخلاقی به تازگی آگاه شده اند و سریعا هم تصمیم بر کنار گذاشتن اندرو کرایسبرگ از فعالیت های حرفه ایش در این کمپانی گرفته اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، اندرو کرایسبرگ که در فعالیت حرفه ایش کار بر روی سریال معروف «فرینج» و نویسندگی سریال انیمیشنی «سیمپسون ها» را دارد از سال ۲۰۱۲ همکار گرگ برلانتی تهیه کننده همجنس باز آمریکایی در خلق و تهیه سریال «کماندار» و پس از آن «فلش»، ـسوپر گرل» و «افسانه های فردا» بوده است.

کسانی که شرایط را می دانند اطلاع داده اند که رفتار کرایسبرگ در پشت صحنه سریال «فلش» بسیار زننده بوده به طوری که حداقل یک کارگردان و یک نویسنده زن از او به خاطر رفتار زننده و غیر حرفه ایش شکایت کرده اند و حتی یکی از آنها تصمیم گرفته قراردادش با مجموعه را نا دیده بگیرد و دیگر سر کار نیاید.

نکه جالب توجه این که برلانتی و شرکتش که به صورت مشترک تهیه کننده این سریال های ابرقهرمانی هستنتد هم در واکنش به این اتفاق طرف کمپانی وارنر را گرفته اند و قول هر گونه همکاری را داده اند. شاید از ترس این که سرنوشت سریالشان مثل «خانه پوشالی» به تعطیلی منجر شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها