صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ریس ویترسپون هم از تجربه آزار جنسی گفت / به همین دلیل سریال « دروغ های کوچک بزرگ » را ساختم

ریس ویترسپون هم از تجربه آزار جنسی گفت / به همین دلیل سریال « دروغ های کوچک بزرگ » را ساختم

image 1396113420495 p44445 00001

 

«ریس ویترسپون» بازیگر سرشناس هالیوود در یک گفتگو جدید ابعاد جدیدی از زندگی خود را شرح داده که در آن مورد آزار جنسی و سوءاستفاده قرار می گرفته و همین مسئله موجب شد تا او در فیلم «دروغ‌های کوچک و بزرگ» بازی کند.

«ریس ویترسپون» به تازگی در گفتگویی با «اپرا وینفری» همبازی اش در فیلم «چروکی بر زمان » گفت : دشوارترین تصمیمی که باید در مورد زندگی خود می گرفت پایان دادن به رابطه ای پر از سوء استفاده بود. من با سوء گفتارها و سوء استفاده های روانی در چندین مورد از طرف آن شخص روبرو شدم.

وی به نام آن فرد اشاره ای نکرد و تنها درباره اینکه چه عاملی باعث شد که به آن رابطه پایان دهد، گفت: اگر این کار را نکرده بودم ، هرگز نمی توانستم کسی باشم که امروز هستم . آن اقدام تمام سلول های مرا دگرگون کرد. این حقیقت که من برای خودم به پا خاستم. همه کسانی که این گونه روابط را ترک می کنند همین طورند.

ویترسپون در سال ۱۹۹۹ با رایان فیلیپ ازدواج کرد اما در سال ۲۰۰۶ از وی جدا شد. ویترسپون در سال ۲۰۱۱ با «جیم تاث» ازدواج کرد و سه فرزند دارد. ویترسپون از حامیان فعال حقوق زنان و کودکان است.

او در این گفتگو اشاره نکرد فرد آزار دهنده همسر سابق او بود یا همکاران وی، ولی گفت همین تجربه شخصی موجب شد که فیلم «دروغ های کوچک بزرگ» را تهیه و در آن بازی کند که به پیچیدگی های سوء استفاده های خانوادگی می پردازد.

در ماه اکتبر گذشته ویترسپون در بیست و چهارمین مراسم سالانه مجله «ووگ» به نام «زنان در هالیوود» سخنان پر شوری ایراد کرد و گفت که به عنوان یک بازیگر جوان در هالیوود، مورد آزارها و مزاحمت های جنسی زیادی قرار گرفته است

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها