صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : نگین صدق گویا : به من پیشنهاد خرید فالوور 10 میلیونی داده اند!

نگین صدق گویا : به من پیشنهاد خرید فالوور 10 میلیونی داده اند!

نگین صدق گویا

نگین صدیق‌گویا گفت: یکبار صفحه اینستاگرام من هک شده بود، در همان زمان بسیاری با من تماس می‌گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ۱۰ میلیون فالووری می‌دانند.

به گزارش مووی مگ به نقل از میزان، نگین صدق گویا بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری در سال 97 گفت: پیشنهادات زیادی برای بازی در سال جاری به من شده اما هر کدام از این پیشنهادات به نوعی باب میل من نبوده است و فعلاً در هیچ کاری بازی نمی کنم.

وی دلیل رد پیشنهادات خود را اینگونه توصیف کرد: برخی پیشنهادات را در درجه اول به دلیل کیفیت فیلمنامه نپذیرفتم اما برخی پیشنهادات هم بوده که از فیلمنامه خوشم آمده اما به دلیل کمرنگ و فرعی بودن نقش آن را نپذیرفتم.به عنوان مثال به تازگی پیشنهاد بازی در سریالی پلیسی را داشتم اما این اثر کاملاً مردانه بود و نقش من همسر یکی از این پلیس ها بود که صرفاً چند سکانس کوتاه در هر قسمت مشغول مرتب کردن خانه بودم.

بازیگر فیلم “ابراهیم خلیل الله(ع)” با اشاره به حضور بازیگر اسپانسرها در سینما اضافه کرد: این روزها اکثر تهیه کنندگان از بازیگران درخواست سرمایه می کنند. به عنوان مثال من با وجود اینکه فیلم های زیادی در سینما بازی کرده ام هم باید برای به دست آوردن نقش سرمایه گذار و یا پول بیاورم. چندین بار به من پیشنهاد شده که در صورت آوردن سرمایه نقش یک را به من خواهند داد.

وی در همین راستا تصریح کرد: علاوه بر این در سینما هم ترجیحم بر کم کاری و بازی نکردن در نقش های فرعی است. زیرا به دلیل برخی کمبود ها و مشکلات زمانی در تدوین و غیره تمام فشار به نقش های فرعی وارد می شود و حتی بسیاری از پلان های آنها در تدوین حذف می شود.

بازیگر فیلم “انتخاب” درباره سکوت خبری خود در سالهای جاری اذعان کرد: من وقتی کاری ندارم و در فیلمی بازی نمی کنم نیازی هم نمی بینم که در صدر اخبار باشم. وقتی می توانم از خود خبری بدهم که برای یک فیلم از من دعوت شده باشد یا در سریالی به ایفای نقش بپردازم.

وی درباره حضور خود در فضای مجازی تاکید کرد: من در اینستاگرام صفحه شخصی دارم و به داشتن فالوور های زیاد اعتقادی ندارم. برخی اشخاص فالوور ده میلیونی دارند اما اکثر این فالوورها تقلبی و غیر واقعی هستند. یکبار صفحه اینستاگرام من هک شده بود، در همان زمان بسیاری با من تماس می گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می دادند. به شخصه معنی این نوع جذب طرفدار را نمی شناسم زیرا معتقدم آنچه مهم است حضور واقعی افراد است و می خواهم کسانی که واقع دوست دارند پیج مرا تعقیب کنند.

صدق گویا با تاکید شخصی بودن صفحات مجازی خاطرنشان کرد: واقعیت امر من به عنوان یک بازیگر مجبور نیستم در مورد تمام مسائل نظر دهم. صفحه اینستاگرام من فضایی برای اشتراک برخی آثار و سلایق شخصی من است و دوست ندارم در مورد برخی مسائل سیاسی یا غیره که درخصوص آنها تخصصی ندارم نظر بدهم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها