صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : شایعه ای جذاب برای طرفداران « بریکینگ بد » / والتر وایت به تلویزیون باز می گردد

شایعه ای جذاب برای طرفداران « بریکینگ بد » / والتر وایت به تلویزیون باز می گردد

e33on122322

مدتی پیش شنیدیم که فصل چهارم «بهتره با سال تماس بگیری» با شگفتی های بیشتر و اضافه شدن استفان کاپیکیک (بازیگر نقش کلوسوس در سری فیلم «ددپول») روی آنتن می رود این یعنی با اضافه شدن بازیگر محبوب این روزهای هالیوود تهیه کنندگان سریال نشان داده اند که تطبیق پذیری خوبی با افکار عمومی دارند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی‌پی‌تی‌وی‌گاید، البته هنوز نقش کاپیکیک در فصل تازه این سریال معلوم نیست، ولی طرفداران معتقدند او یکی از نقش های اصلی را ایفا خواهد کرد. خودش هم در مصاحبه هایش گفته که حضور در این سریال آرزویی بوده که اکنون جامه عمل پوشیده است.

البته به تازگی شایعه ای منتشر شده که در صورت به حقیقت پیوستن حضور بازیگر «ددپول» تمام و کمال تحت الشعاع آن قرار گرفت و آن شایعه حضور والتر وایت شخصیت اصلی سریال «بریکینگ بد» است. البته مثل همیشه تا از طرف تهیه کنندگان این سریال چیزی را نشنویم نمی توانیم باورش کنیم. ولی بسیار مشخص است که برایان کرنستون و کاریزمای او می تواند دوباره همه توجهات مخاطبین و رسانه ها را به این سریال جلب کند.

طبق پیش بینی طرفداران این سریال سرانجام مسیر جیمی مک گیل یا همان سال گودمن آینده و والتر وایت یا همان هایزنبرگ معروف باید در جایی از این سریال بالاخره به هم برسد. البته شاید این فرضیه غیرمحتمل به نظر برسد، اما شواهد محکمی برای تایید آنها نیز وجود دارد.

هر چند در این بین بعضی از طرفداران «بهتره با سال تماس بگیری» نیز با حضور کرانستون در این سریال مخالفند و معتقدند حضور او و شهرتش می تواند خطوط داستانی سریال را تحت الشعاع قرار دهد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها