صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : حمایت بازیگر برنده اسکار از کوین اسپیسی و هاروی واینستاین / آیا باید خدمات ارزنده آنها را فراموش کنیم؟

حمایت بازیگر برنده اسکار از کوین اسپیسی و هاروی واینستاین / آیا باید خدمات ارزنده آنها را فراموش کنیم؟

ets tripane 6200

جودی دنچ بازیگر کهنه کار و معتبر بریتانیایی که پیش از این هاروی واینستین و کوین اسپیسی را به دلیل آزار جنسی ادعایی محکوم کرده بود، در مصاحبه جدیدی گفته نگران است آثار این دو سینماگر مشهور فراموش شوند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، این بازیگر برنده جایزه اسکار در گفت‌وگو با شماره جدید مجله رادیو تایمز گفته است: «آیا قرار است ده سال از عمر «الد ویک» (سالن تئاتری در لندن که اسپیسی به عنوان مدیر هنری در آن فعالیت می‌کرد) و همه کارهایی را که او انجام داد منکر شویم؟ کار او در همه فیلم‌هایش عالی نبود؟ قرار است همه فیلم‌هایی را که هاروی تهیه کرد تماشا نکنیم؟»

دنچ در ادامه توضیح داده: «نمی‌توان استعداد کسی را انکار کرد. وگرنه نباید هرگز به نقاشی‌های کاراواجیو (نقاشی که به جرم قتل بعد از یک دعوا محکوم شد) نگاه کنیم. یا نباید برویم و نوئل کوارد (که به آزار جنسی متهم شد) را ببینیم

بازیگر ۸۴ ساله پیش از این هم از کوین اسپیسی حمایت کرده بود و از افرادی که بعد از حذف صحنه‌های او از فیلم «همه پول‌های جهان» ساخته ریدلی اسکات او را طرد کرده بودند، انتقاد کرده و به ستایش از اسپیسی پرداخته بود که بعد از مرگ شوهر دنچ در سال ۲۰۰۱ از او حمایت کرده بود.

دنچ همچنین از نقش هاروی واینستین به عنوان چهره کلیدی در همکاری خود با هالیوود صحبت کرده است. او که هفت بار نامزد جایزه اسکار شده، برای بازی در «شکسپیر عاشق» که تهیه کننده‌اش واینستین بود اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها