صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : حمله متیو مک کانهی به طرفداران جو بایدن! / آنها گستاخ هستند و احساس برتری می کنند!

حمله متیو مک کانهی به طرفداران جو بایدن! / آنها گستاخ هستند و احساس برتری می کنند!

Matthew McConaughey

«متیو مک‌ کانهی» و «راسل برند»در یک پادکست پرسروصدا، از دیدگاه‌های سیاسی ریاکارانه در هالیوود انتقاد کردند. این بازیگران در پادکست «زیر پوست‌» (Under the Skin) برند، به آن دسته از شخصیت‌هایی در صنعت سرگرمی تاختند که حامیان «دونالد ترامپ» را مدام دعوت می‌کنند دیگر به برگردانده‌ شدن نتیجه‌ی انتخابات امیدوار نباشند.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، برند از مک‌کانهی می‌پرسد که آیا متوجه «محکوم‌سازی و انتقاد از طبقه‌ی کارگر معمولی» از سوی لیبرال‌های هالیوود شده است یا نه. برند می‌گوید: «نوعی بی‌ملاحظگی [وجود دارد]، مثلاً می‌گویند: «آن‌هایی که به ترامپ رأی داده‌اند یا به برگزیت رأی داده‌اند احمق‌اند.» من این رفتار را نمی‌پسندم و نمی‌خواهم بشنوم.» مک‌کانهی موافقت می‌کند و می‌گوید: «افراد لیبرال چپ زیادی وجود دارند که کاملاً گستاخی و خودبینی می‌کنند و نسبت به ۵۰ درصد دیگر احساس برتری دارند.»

مک‌کانهی سپس انتخابات سال ۲۰۱۶ را مثال می‌زند و می‌گوید:‌ «تردیدی ندارم که وقتی ترامپ چهار سال قبل پیروز شد این مسائل را در صنعت [سرگرمی] دیده‌اید، آن‌ها واقعی بودن نتیجه‌ی انتخابات را انکار می‌کردند. بعضی از آن‌ها مطلقاً نتیجه را نمی‌پذیرفتند.» او این رفتار را ریاکارانه می‌خواند و می‌گوید: «[حالا] به نظر می‌رسد که [جو] بایدن برگزیده‌ی ماست. اما جناح راست انکار می‌کند، زیرا رسانه‌هایی که اخبار کذب منتشر می‌کنند همراه او هستند. ضمن اینکه درک می‌کنم، اخبار کذب به خورد آن‌ها داده شده. اما هیچ‌کس نمی‌داند که به چه چیزی باور داشته باشد.»


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

افشاگری متیو مک کانهی / در نوجوانی مورد تعرض جنسی قرار گرفتم!

اهدای 110 هزار ماسک به بیمارستان توسط متیو مک کانهی + تصویر

متیو مک کانهی استاد دانشگاه تگزاس شد + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها