صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : سریال « Vikings » به آخر خطر سید / پایان ماجراجویی حماسی

سریال « Vikings » به آخر خطر سید / پایان ماجراجویی حماسی

فصل آخر وایکینگ ها

سریال “وایکینگ‌ ها” از سال ۲۰۱۳ تاکنون طرفداران بسیاری پیدا کرده و آخرین فصل آن از شبکه آمازون پرایم پخش خواهد شد. این در حالی است که هواداران از پایان یافتن آن خوشحال نیستند اما “مایکل هرست” خالق این سریال قول داده که این سریال پایان خوبی خواهد داشت. هرست در مصاحبه‌ای با “گیم اسپات” اعلام کرد که احساس کرده فصل ششم زمان مناسبی برای پایان سریال است، هم از نظر هنری و هم از این جهت که سریال به‌طور طبیعی چرخه خود را کامل کرده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، هرست می‌گوید: “من در حالت کلی همیشه می‌دانستم قرار است داستان به چه سمتی برود؛ و این بسیار رضایت‌بخش است که پایان سریال دقیقاً همان جایی خواهد بود که من از ابتدا می‌خواستم. همچنین احساس می‌کنم که تا جایی که می‌شد درباره وایکینگ‌ها داستان‌سرایی کرده‌ام. داستان وایکینگ‌ها از ابتدا برای من جذابیت زیادی داشت و من می‌خواستم تا کلیشه‌ها و پیش‌داوری‌ها درباره آن‌ها را از بین ببرم؛ و در همین زمان به شخصیت‌های اصلی داستان علاقه‌مند شدم. هفت سال است که وایکینگ‌ها روزها و شب‌های من را پر کرده‌اند. می‌دانید، در این سال‌ها من اغلب هر شب تا ۱۲ شب مشغول نوشتن بودم و تقریباً هر هفته به ایرلند سفر می‌کردم. اکنون زمان آن رسیده که این حماسه را به پایان برسانم.”

وی افزود: “من باید به این داستان‌های گوناگون پایان رضایت‌بخشی می‌دادم، پایانی که به هیچ وجه دم‌دستی نباشد. من احساس کردم که می‌توانم پایان‌های قابل‌قبولی را در این زمان از سریال در ذهنم تصور کنم و تنها در این صورت بینندگان نیز از دیدن آن احساس رضایت و خوشنودی خواهند داشت. من عاشق این شخصیت‌ها هستم و سرانجام آن‌ها برای من اهمیت زیادی دارد.”

او در ادامه گفت که فصل آخر مطمئناً بدون اتفاقات ناگوار نخواهد بود و سیل طبیعی داستان به معنی مرگ برخی از شخصیت‌ها است: “نوشتن فصل آخر برای من از لحاظ احساسی بسیار مهم بود زیرا این به معنای مرگ برخی از شخصیت‌های مورد علاقه‌ام بود. کل فصل آخر و به‌خصوص ده قسمت نهایی بسیار حساس بودند و من شب‌های زیادی بی‌خوابی کشیدم تا نوشتن آن‌ها را تمام کنم؛ اما در عین حال احساس خوشنودی خاصی از رسیدن به پایان داستان داشتم.”

تمامی ۱۰ اپیزود پایانی به صورت همزمان در تاریخ ۳۰ دسامبر (۱۰ دی ماه ۱۳۹۹) از آمازون پخش خواهد شد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

چه اتفاقی برای فلوکی در فصل ششم سریال «Vikings» رقم می خورد؟ + تصاویر

ستاره سریال « Vikings » از همبازی اش جدا و رابطه عاشقانه جدیدی را آغاز کرد!

8 سریال تماشایی که طرفداران « Vikings » باید ببینند! + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها