صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : انتقاد مجدد سحر زکریا از مهران مدیری / کسانی بُرد کردند که از مدیری جدا شدند!

انتقاد مجدد سحر زکریا از مهران مدیری / کسانی بُرد کردند که از مدیری جدا شدند!

سحر زکریا مهران مدیری

سحر زکریا در لایو اینستاگرامی جدید خود گفت از سوی ارتش سایبری مهران مدیری دائماً در فضای مجازی مورد تهدید و آزار و اذیت قرار می گیرد و به انتقاد از سلبریتی هایی پرداخت که بعد از مرگ آزاده نامداری به حمایت از او پرداختند.

زکریا گفت طرفداران مهران مدیری در صفحه ی اینستاگرامش او را به خاطر انتقادهایش از این چهره ی مشهور تهدید می کنند و می گویند باید از مدیری عذرخواهی کند. او تأکید کرد این تهدیدها را از طریق پلیس فتا پیگیری خواهد کرد. زکریا گفت چیزی جز انتقاد نگفته و حق دارد در صفحه ی خود انتقاداتش را بیان کند و همه ی صحبت هایش حقیقت دارد چون می داند در غیر اینصورت باید به پلیس فتا پاسخگو باشد.

زکریا گفت: “به من می گویند مدیری پول در جیب من کرد اما مگر همه در ازای کار خود پول نمی گیرند؟” او همچنین مدعی شد دستمزد بازی اش از آخرین همکاری خود با مهران مدیری یعنی سریال “در حاشیه” را هنوز نگرفته است.

زکریا گفت: “کسانی بُرد کردند که از مهران مدیری جدا شدند. آقای کارگردانی به من گفت به خاطر اینکه بازیگر سریال های مهران مدیری بودم و در برنامه ی دورهمی او شرکت کردم، مرا برای سریال کمدی ۹۰ قسمتی اش انتخاب نمی کند.”

این بازیگر همچنین گفت: “بله من به برنامه دورهمی رفتم اما به حرمت آقای مدیری هیچ پولی از بابت حضورم در این برنامه نگرفتم.” او گفت به خاطر درست زندگی کردن و تن ندادن به خیلی چیزها نامردی های زیادی در حرفه اش در حق او شده است.

سحر زکریا همچنین در انتقاد به سلبریتی‌هایی که پس از مرگ آزاده نامداری به حمایت از او پرداختند گفت چرا پیش از مرگش کاری برای او نکردند. زکریا با مقایسه شرایط خود با آزاده نامداری گفت سال ها است هیچ کدام این افراد خبری از او نگرفته اند و حالا که زنده است تلاشی برای کمک به او نمی‌کنند اما می داند بعد از مرگش همین‌ها در حمایت از او بیانیه صادر و برایش مرثیه‌سرایی می کنند.


خشم و فریاد سحر زکریا بر سر مسئولین در لایو جنجالی اینستاگرام! + ویدئو

حمله سحر زکریا به سلبریتی ها / گور پدر امثال ما، شما که واکسن آمریکایی می زنید!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها