صفحه اصلی > سرگرمی و تکنولوژی : چگونه با «بهلینک» در بیو اینستاگرام کسب و کار خودمان را گسترش دهیم؟

چگونه با «بهلینک» در بیو اینستاگرام کسب و کار خودمان را گسترش دهیم؟

بهلینک

 

با گسترش روزافزون شبکه‌های اجتماعی و افزایش ضریب نفوذ آن در جامعه، رقابت در این عرصه نیز هر روز بیشتر و پیچیده‌تر می‌شود.

روزانه افراد زیادی با یادگیری دیجیتال مارکتینگ فرادرس سعی دارند تا با ایجاد روش‌های نوین در بازاریابی، مشتریان جدیدی را به خود جذب و فروش محصولات خودشان را افزایش دهند.

در این بین، اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است که از بیشترین میزان نفوذ در افراد جامعه برخوردار است و بسیاری از فروشندگان صفحات فروش محصولات خودشان را در این شبکه اجتماعی ایجاد و مدیریت می کنند. محبوبیت بالای اینستاگرام باعث شده تا شرکت ها هزینه های فراوانی برای تبلیغات در اینستاگرام در نظر بگیرند و در مدیریت تبلیغات و برندسازی که در فرادرس آموزش داده می شود، حساب ویژه ای بر روی این پلتفرم باز کنند.

بااین‌حال، اینستاگرام محدودیت‌هایی هم دارد که باعث می‌شود در هنگام معرفی محصول یا خدمات یک شرکت نتوان اطلاعات کامل کسب‌وکارها را در آن قرار دارد. یکی از مهم‌ترین این محدودیت‌ها در قرار دادن چند لینک در بایو اینستاگرام است که باعث می‌شود بسیاری از افراد نتوانند اطلاعات مهم و حتی معرفی محصولاتشان را در آن قرار دهند.

اما وب‌سایت «بهلینک» این محدودیت‌ها را برطرف کرده است و با ایجاد صفحه لندینگ اختصاصی توانسته کارت ویزیت آنلاین به کسب‌وکارها اختصاص دهد.

بهلینک چیست؟

بهلینک وب‌سایتی است که به شما امکان درج اطلاعات دقیق از کسب‌وکارتان را در یک صفحه می‌دهد. شما می‌توانید تمام اطلاعات مربوط به شرکت یا محصولاتتان را در صفحه اختصاصی که بهلینک در اختیارتان قرار می‌دهد قرار دهید و به‌راحتی با گرفتن یک آدرس اینترنتی کوتاه، آن را در تمام شبکه‌های اجتماعی و مخصوصاً اینستاگرام منتشر نمایید.

چطور در بهلینک صفحه لندینگ ایجاد کنم؟

برای درج لینک در بیو اینستاگرام کار لازم است ابتدا به سایت بهلینک وارد شوید و از طریق فرم ثبت‌نام، حساب کاربری‌تان را ایجاد نمایید.

بهلینک

تنظیمات اصلی

پس از ورود به‌حساب کاربری، شما باید شناسه کاربری‌تان را در بهلینک درج نمایید. نکته حائز اهمیت این است که شما نمی‌توانید اطلاعات شناسه کاربری‌تان را تغییر دهید. به همین دلیل، هنگام درج آن دقت لازم را داشته باشید.

در کادر «عنوان صفحه» شما باید عنوان کسب‌وکار خودتان که با آن شناخته می‌شوید را درج نمایید.

در کادر سوم که «بایو» نام دارد نیز شما می‌توانید خلاصه‌ای از فعالیت‌های شرکت یا کسب‌وکارتان را درج نمایید تا مخاطبینتان از زمینه فعالیت شما مطلع شوند.

بهلینک

افزودن/ ویرایش اطلاعات تماس

در این بخش همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، شما می‌توانید اطلاعات تماس خودتان اعم از ایمیل، شماره تماس ثابت و حتی پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و واتساپ را درج نمایید تا مخاطبینتان بتوانند به‌راحتی با شما تماس بگیرند.

بهلینک

افزودن/ ویرایش لینک‌ها:

در این بخش این امکان در اختیار شما داده شده تا صفحات مختلف شرکت یا محصولتان را با امکان توضیح بیشتر درج نمایید. شما همچنین می‌توانید در این بخش لینک شبکه‌های اجتماعی دیگر که در آن عضو هستید را اضافه کنید.

بهلینک

افزودن/ ویرایش سؤالات رایج          

امکان مهمی که در این بخش در اختیار شما قرار داده شده این است که بتوانید به پرتکرارترین سؤالاتی که کاربران درباره کسب‌وکارتان دارند پاسخ دهید. سؤال‌های تکرارشونده‌ای که با پاسخ به آن‌ها، بخش مهمی از نیازهای کاربران درباره نحوه خدمات‌رسانی برطرف شده و تأثیر چشمگیری بر افزایش کیفیت فعالیتتان خواهد داشت.

بهلینک

افزودن/ ویرایش متن و توضیح

در این بخش کادری در اختیار شما قرار داده شده تا درباره مسائلی که در بخش‌های قبلی امکان نوشتن درباره آن وجود نداشت، یادداشت اضافه نمایید. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید در این بخش اطلاعات مربوط به ساعات کاری شرکت یا فروشگاهتان یا جزئیات مربوط به چگونگی ثبت و پیگیری سفارش محصولاتتان را اضافه نمایید.

بهلینک

افزودن/ ویرایش آدرس و مسیریابی

یکی از مهم‌ترین نیاز کاربران هنگام خرید محصولات یا استفاده از خدمات شرکت‌ها، اطلاع از محل فعالیت شرکت مذکور است که می‌تواند اطمینان‌بخشی به خرید محصولات را افزایش دهد. در این بخش همان‌طور که از عنوان آن مشخص است، شما می‌توانید آدرس محل کار خودتان را درج نمایید تا مخاطبینتان بتوانند به‌راحتی به محل فیزیکی کسب‌وکار شما دسترسی داشته باشند.

بهلینک

پس از تکمیل بخش‌های مختلف در بهلینک چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از تکمیل بخش‌هایی که پیش‌ازاین بررسی کردیم، شناسه کاربری شما به همراه تمام اطلاعتی که درج کردید ساخته خواهد شد و شما ازاین‌پس می‌توانید اطلاعات مربوط به کسب‌وکارتان در یک لینک به‌صورت «https://behl.ink/Example» مشاهده نمایید. در این مثال، به‌جای کلمه example نام شناسه کاربری خودتان قرار خواهد گرفت. به‌عنوان‌مثال، در حال حاضر آدرس بهلینک حساب کاربری مووی مگ https://behl.ink/Moviemag است. شما برای انجام این کار کافی است به صفحه اینستاگرام خودتان مراجعه کرده و در بخش بایو، لینک بهلینک را قرار دهید.

کاربرد بهلینک در شبکه‌های اجتماعی چیست؟

مهم‌ترین مزیت استفاده از بهلینک در شبکه‌های اجتماعی این است که شما می‌توانید به‌راحتی آدرس ایجاد شده برای کسب‌وکارتان را در بایو صفحه خود قرار دهید تا مشتریانتان تنها با یک کلیک، به تمام اطلاعات فروشگاه و یا کسب‌وکارتان دسترسی داشته باشند.

در اینجا می‌توانید مشاهده نمایید که در صفحه اینستاگرام مووی مگ نیز لینک بهلینک درج شده که حاوی تمام اطلاعات مربوط به وب‌سایت مووی مگ اعم از ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و همچنین شماره‌های پشتیبانی است.

این فرایند کمک شایانی می‌کند که کاربران شما به‌جای ساعت‌ها گشت‌وگذار در صفحات مختلف اینستاگرام، به‌راحتی و با یک کلیک، اطلاعات موردنیازشان را تهیه نمایند و در وقت خودشان صرفه‌جویی کنند.

بهلینک

مزیت استفاده از بهلینگ در راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی

یکی مشکلات مرسوم کسب‌وکارهایی که می‌خواهند در فضای اینستاگرام کمپین‌های تبلیغاتی به راه بیندازند، درج لینک است. شما در حال عادی باید برای هر کمپین تبلیغاتی به صفحه بایو خود مراجعه نمایید و لینک آن را تغییر دهید. اما با استفاده از بهلینک، شما می‌توانید آدرس کمپین‌های مختلف خود را داخل صفحه بهلینک اختصاصی خودتان درج نمایید تا کاربرانتان با یک کلیک، به آن کمپین و احتمالاً کمپین‌های دیگر به‌صورت یکجا دسترسی داشته باشند.

آیا استفاده از بهلینک باعث افزایش فالوور و فروش محصولات می‌شود؟

زمانی که شما نیاز کاربرانتان را به ساده‌ترین و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف نمایید، می‌توانید مطمئن باشید که کاربران نیز به کسب‌وکار شما اعتماد خواهند کرد و تبدیل به یکی از مشتریان ثابت شما خواهند شد. به‌عنوان‌مثال، شما چنانچه فروشنده محصولی باشید، می‌توانید به‌راحتی کاربرانتان را به لینک بهلینک خود در صفحه بایو راهنمایی نمایید تا آن‌ها به‌راحتی محصولات را مشاهده نمایند و در همان صفحه نیز به تمام اطلاع موردنیاز برای خرید دسترسی داشته باشند. در این شرایط، کاربر مجاب می‌شود که شرکت شما ارزش فراوانی برای زمان و انرژی مشتریانش در نظر گرفته و تبدیل به یکی از طرف‌دارانتان خواهد شد. فراموش نکنید که کاربران امروز شبکه‌های اجتماعی بیشترین اطلاعات را در کمترین زمان ممکن می‌خواهند.

در نهایت باید گفت که وب‌سایت بهلینک با ارائه خدمات عالی و بی‌نظیر کمک شایانی به افراد برای مدیریت هرچه بهتر شبکه‌های اجتماعی نموده است. شما می‌توانید همین حالا به وب‌سایت بهلینک وارد شوید و از خدمات این شرکت به‌صورت رایگان استفاده نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها