صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : « آواتر » به قسمت چهارم رسید!

« آواتر » به قسمت چهارم رسید!

65165

با وجود آن که جیمز کامرون مدتی قبل رسما اعلام کرد «آواتار» صاحب دو قسمت دوم و سوم خواهد بود، اما حالا خبر می رسد سه قسمت دیگر از این فیلم ساخته خواهد شد.

سیگورنی ویور یکی از دو بازیگر اصلی قسمت اول این درام علمی تخیلی خبر از تولید همزمان سه قیمت دیگر از آن را می دهد.

البته جیمز کامرون در ماه مه امسال شایعه تولید چهارمین قسمت «آواتار» را رد نکرد. اما در همان زمان، وی این خبر را تائید نیز نکرد.

رسانه های گروهی در رابطه با اظهارات تازه سیگورنی ویور می گویند او این حرف ها را بدون هماهنگی با کامرون و تهیه کنندگان فیلم نزده است.

این بازیگر در گفت وگویی خبر تولید سه قسمت دیگر از این مجموعه فیلم را تائید کرده و گفت هر سه آن ها هم زمان با هم فیلم برداری خواهند شد.

کلید فیلم برداری هم زمان سه قسمت جدید «آواتار» هم فصل پائیز زده می شود. علت عدم تولید فیلم ها تا آن زمان، به دلیل حضور ویور در یک مجموعه تلویزیونی است.

هر سه قسمت تازه «آواتار» به صورت سه بعدی تولید می شوند و هم زمانی فیلم برداری آن ها، هزینه های تولید را تا حد زیادی پائین می آورد.

در عین حال، سیگورنی ویور حاضر به ارائه پاسخی در ارتباط با زمان فیلم برداری «آواتار» ها نشد و گفت نمی داند چه مدت سر صحنه فیلم برداری آن ها خواهد بود.

نزدیکان جیمز کامرون می گویند وی برای چند سال آینده فقط درگیر پروژه چند قسمتی «آواتار» خود خواهد بود و سراغ فیلم دیگری نخواهد رفت.

جان لاندو تهیه کننده این مجموعه فیلم گفته است به احتمال زیاد «آواتار ۲» را در ماه دسامبر سال ۲۰۱۴ اکران عمومی خواهد کرد.

به این ترتیب دو قسمت سوم و چهارم این فیلم هم در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به روی پرده سینماها خواهند رفت.

اولین قسمت «آواتار» دو سال قبل در سینماهای آمریکا ۷۶۰ میلیون دلار فروش کرد و لقب پرفروش ترین فیلم کل تاریخ سینما را از آن خود کرد.

این فیلم اولین کار بلند سینمایی و داستانی جیمز کامرون پس از ساخت «تایتانیک» و ده سال دوری از دنیای فیلم سازی حرفه ای و داستانی بود.

فارس

ذره بین : ماشالله به این اراده!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها