صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : حمایت الیزابت اولسن از اسکارلت جوهانسون/ آفرین اسکارلت که شکایت کردی!

حمایت الیزابت اولسن از اسکارلت جوهانسون/ آفرین اسکارلت که شکایت کردی!

الیزابت اولسن اسکارلت جوهانسون

«الیزابت اولسن» از «اسکارلت جوهانسن» برای شکایت از استودیوی دیزنی حمایت کرد. ماه گذشته گزارش شد که جوهانسن از دیزنی به دلیل انتشار «بیوه سیاه» (Black Widow) از دیزنی+ همزمان با سالن‌های سینما و به دنبال آن کاهش دستمزدش شکایت کرده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، اولسن که در «دنیای سینمایی مارول» نقش «واندا» و «اسکارلت ویچ» را بازی می‌کند، و برای بازی در «وانداویژن» (WandaVision) دیزنی+ نامزد دریافت جایزه امی شده، در مصاحبه جدیدی با «ونتی فر» می‌گوید: «به نظر من او خیلی سرسخت است و به معنای واقعی کلمه وقتی [متن شکایت] را خواندم گفتم: «آفرین به تو اسکارلت.»»

این بازیگر ۳۲ ساله اضافه می‌کند: «وقتی بحث بازیگران و دستمزدشان در میان باشد، یعنی… فقط قرارداد اهمیت پیدا می‌کند. بنابراین یا در قرارداد وجود دارد یا ندارد.»

هفته گذشته گزارش شد که کمپانی دیزنی در تلاش است تا شکایت «اسکارلت جوهانسن» محرمانه برگزار کند. «جان برلینسکی» وکیل اصلی جوهانسن در واکنش به این درخواست‌ها و بیانیه‌های دیزنی، شنبه این هفته گفت: «دیزنی پس از آنکه در واکنش به این شکایت حمله‌ای زن-ستیزانه به اسکارلت جوهانسن کرد، حالا طبق انتظار، سعی می‌کند سوءرفتارش را با درخواست حکمیت محرمانه مخفی کند.»

«جیسون سودیکیس» که در این مصاحبه حاضر است با اولسن موافقت می‌کند و اقدام جوهانسن را «جسورانه و مطابق ارزش‌ها» است. اولسن در بخش دیگری از مصاحبه می‌گوید در مورد دیده شدن فیلم‌های کم‌هزینه‌تر در سالن‌های سینما «نگران» است: «دوست دارم به سینما بروم و لزوماً نمی‌خواهم یک فیلم مدعی اسکار یا یک بلاک‌باستر ببینم. مایلم فیلم‌های هنری را در سالن‌های سینما ببینم. بنابراین نگران این مسئله و افرادی هستم که سالن‌های سینما را زنده نگه می‌دارند. و نمی‌دانم که این سالن‌ها از نظر اقتصادی چه وضعی پیدا خواهند کرد.»

سودیکیس می‌گوید شبکه‌های استریم ویدیو هیچ‌گاه آن تجربه جمعی سالن‌های سینما را نمی‌توانند بازآفرینی کنند اما معتقد است که باید «توازنی» برقرار شود: «برای مثال فیلم «کوداکروم» (Kodachrome) شاید بیشتر به این دلیل دیده شد که در نت‌فلیکس بود نه سالن‌های سینما. و هرچه بیشتر این اتفاق افتد بهتر است. بنابراین شبکه‌های استریم هرچه بیشتر برای این فیلم‌های کوچک هزینه کنند، فرصت بیشتر دیده شدنشان فراهم خواهد شد. یعنی این توازن باید وجود داشته باشد.»

مطالب پیشنهادی:

دیزنی دیگر با «اسکارلت جوهانسون» در هیچ پروژه ای همکاری نمی کند!

بیانیه تند دیزنی علیه اسکارلت جوهانسون / شکایت او هیچ ارزشی ندارد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها