صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : توصیه بازیگر مشهور به بریتنی اسپیرز / اصغری را مجبور کن عهدنامه ازدواج امضا کند!

توصیه بازیگر مشهور به بریتنی اسپیرز / اصغری را مجبور کن عهدنامه ازدواج امضا کند!

اکتاویا اسپنسر

«اکتاویا اسپنسر» به نامزدی «بریتنی اسپیرز» و «سام اصغری» واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرام خواننده به او توصیه کرده است که نامزدش را وادار کند یک عهدنامه ازدواج امضاء کند.

بریتنی یکشنبه این هفته تأیید کرد که با بازیگر ایرانی تبار پس از پنج سال رابطه نامزد کرده است. هرچند بسیاری از هواداران اسپیرز از این نامزدی خوشحال شدند، اما «اکتاویا اسپنسر» برنده اسکار خطاب به او نوشت: «وادارش کن عهدنامه ازدواج امضاء کند.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، این اظهار نظر اسپنسر تاکنون بیش از ۲۰ هزار لایک دریافت کرده با واکنش اصغری هم مواجه شده است. اصغری در پاسخ به اسپنسر ایموجی «۱۰۰» را ارسال کرده و در صفحه اینستاگرام خودش اطمینان خاطر داده است که از بریتنی محافظت خواهد کرد.

اصغری به شوخی می‌نویسد: «از همه شما که نگران عهدنامه هستید تشکر می‌کنم! البته که عهدنامه‌ای آهنین امضاء خواهیم کرد تا اگر بریتنی روزی خواست من را رها کند و برود از جیپ و کلکسیون کفش‌هایم محافظت کنم.»

بنا بر گزارش‌های غیررسمی، ثروت بریتنی به حدود ۶۰ میلیون دلار می‌رسد اما از سال ۲۰۰۸ اختیاری در مورد مدیریت آن نداشته و تحت سرپرستی جنجالی پدرش بوده است. هفته گذشته «جیمی اسپیرز» سرانجام پس از فراز و نشیب‌های طولانی رضایت داد تا سرپرستی دخترش را پس از ۱۳ سال واگذار کند.

اسپیرز اخیراً در یک دادگاه جنجالی فاش کرده بود که تمایل داشته با «سام اصغری» ازدواج کند و فرزند دیگری به دنیا بیاورد، اما این اجازه به او داده نشده است: «همین حالا تحت این قیمومت به من گفته‌اند که نمی‌توانم ازدواج کنم و بچه‌دار شوم، یک دستگاه آی‌یو‌دی درونم دارم تا باردار نشوم. می‌خواهم این دستگاه را بیرون بیاورند تا بتوانم فرزند دیگری به دنیا بیاورم. اما این به اصطلاح گروه به من اجازه نمی‌دهد به پزشک مراجعه کنم تا بیرونش بیاورند چون نمی‌خواهند فرزند دیگری داشته باشم. بنابراین، اساساً این سرپرستی بیشتر به من آسیب می‌رساند تا اینکه به نفع من باشد.»

بریتنی ادامه می‌دهد: «لایق داشتن یک زندگی‌ام. تمام عمر کار کرده‌ام. استحقاق این را دارم که دو یا سه سال استراحت کنم و هر کاری که بخواهم انجام دهم. اما احساس می‌کنم که در مضیقه هستم. مشکلی ندارم که امروز در موردش حرف بزنم. اما ای کاش می‌توانستم تا ابد پشت گوشی بماند، چون به محض اینکه قطع کنم، ناگهان پاسخ‌های منفی را می‌شنوم – نه، نه، نه. و بعد به یکباره احساس تحقیر و تنهایی و فراموش‌شدگی می‌کنم. اما از احساس تنهایی کردن خسته شده‌ام. سزاوار حقوقی هستم که دیگران دارند، خانواده، فرزند و تمام این چیزها.»

 

مطالب پیشنهادی:

افشاگری بی سابقه بریتنی اسپیرز درباره پدرش و محدودیت هایی که دارد

کاربران فضای مجازی هشتگ آزادی بریتنی اسپیرز را داغ کردند!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها