صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : اعضای گروه موسیقی «BTS» به سربازی اجباری می روند

اعضای گروه موسیقی «BTS» به سربازی اجباری می روند

بی تی اس - BTS

مدیر برنامه‌های گروه موسیقی «BTS» اعلام کرد اعضای این گروه به ترتیب و با رسیدن به سن قانونی به سربازی اجباری خواهند رفت.

«جین» ۲۹ ساله یکی از اعضای این گروه کی پاپ اهل کره‌جنوبی است که در ماه دسامبر ۳۰ ساله خواهد شد و با توجه به اینکه تاکنون از تمامی وقفه‌های قاونی برای تعویق دوره خدمت سربازی خود استفاده کرده به زودی باید به خدمت برود و حدود دو سال از این گروه جدا خواهد ماند.

سایر اعضا نیز به ترتیب و با رسیدن به سن مورد نظر به خدمت سربازی اعزام خواهند شد. در کشور کره جنوبی همه مردان ۱۸ تا ۲۸ سال باید به مدت ۱۸ تا ۲۱ ماه به خدمت سربازی اجباری بروند. در این میان قهرمانان المپیک و رقابت‌های آسیایی و همچنین موسیقیدانان کلاسیک که موفق به کسب جوایز خاصی شوند از خدمت سربازی معاف خواهند شد و برخی از قانون‌گذاران خواستار شامل شدن این قانون برای گروه «BTS» نیز شده‌اند.

گروه موسیقی «BTS» در سال ۲۰۱۳ اولین آلبوم خود را منتشر کرد که به سرعت به شهرت جهانی شگفت‌انگیزی دست یافت و سال گذشته به عنوان اولین گروه موسیقی آسیایی توانست جایزه گرمی هنرمند سال را کسب کند.

دولت کره جنوبی با توجه به شهرت جهانی این گروه موسیقی، آنها را به عنوان سفیر کسب میزبانی اکسپو جهانی سال ۲۰۳۰ برای این کشور انتخاب و معرفی کرده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها