20160501141058 32

«محموله گران بها» جدیدترین فیلم اکشن بروس ویلیس به زودی راهی‌ پرده‌ سینماها می‌شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، «محموله گران بها» فیلمی به كارگردانی مكس آدامز از ۱۱ماه مه (۱۰روز دیگر) اکران جهانی خود را آغاز می‌کند.

در این فیلم که اولین تجربه کارگردانی آدامز است، بروس ویلیس نقش اِدی، یک رییس مافیایی را بازی می کند. كلر فورلانی و مارک گاسلار دیگر بازیگران این فیلم هستند. کلر فورلانی در نقش دزدی به نام کارن که موجب شکست یک نقشه ادی شده، ظاهر شده است. او برای کسب اعتماد مجدد رییسش، جک با بازی مارک گاسلار، او را مجبور می کند برایش سرقتی غیرممکن را انجام دهد. آنها موفق می‌شوند تا محموله‌ای گران بها از سنگ‌های قیمتی را بدزدند، اما بعد خیانت بین دیگر اعضای گروه، موجب پیچیده شدن ماجرا می‌شود.

آدامز به عنوان کارگردان و نویسنده موفق شده است مخاطب را تا انتهای فیلم با خود همراه کند. او که چند سال پیش با پس زمینه‌ای نظامی به عنوان تهیه کننده وارد هالیوود شد، با مدرک کارشناسی ارشد در تهیه فیلم به زودی توانست حس طنز خود را وارد فیلمنامه‌هایش کند و با دیالوگی‌های سریع و هوشمندانه توانایی نویسندگی خود را در خلق اکشنی با توالی واقعی نشان دهد. او فیلمنامه این فیلم را پیش از ورود به هالیوود و زمانی که به عنوان دانشجوی این رشته در مدرسه فیلم دانشگاه فلوریدا تحصیل می‌کرد نوشته است.

بروس ویلیس بازیگر ۶۰ساله آمریكایی آلمانی تبار است. او كه در راینلاند - فالتز آلمان غربی به دنیا آمده از سال ۱۹۸۰در عرصه هنری فعال است. این بازیگر، تهیه‌کننده و نوازنده با ایفای نقش جان مک‌کلاین در فیلم «جان سخت» به شهرت رسید. آثار ویلیس در مجموع و به طور خالص بین ۲٫۵۵تا ۳٫۰۴میلیارد دلار آمریکا در گیشه‌های منطقه آمریکای شمالی فروش داشته که از لحاظ پر کردن گیشه هفتمین هنرپیشه نقش اول و هشتمین هنرپیشه نقش مکمل است.

این فیلمی اکشن و پرهیجان ۲۲آوریل اکران خواهد شد.