سوزان ساراندون؛ بازیگر مطرح و برنده جایزه اسکار، برای بازی در «دزدی» با مسئولان سازنده این فیلم سینمایی وارد مذاکره شده است.015f6ed777239d04a6adacce46d8a5be

سوزان ساراندون؛ بازیگر فیلم های سینمایی «مرده متحرک» (Dead Man Walking)، «تلما و لوییس» (Thelma & Louise) و «استخوان های دوست داشتنی» (The Lovely Bones) برای بازی در «دزدی» (Snitch) با مسئولان سازنده این فیلم سینمایی وارد مذاکره شده است.

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی هالیوود ریپورتر، ریک رومن واگ کارگردانی «دزدی» را برعهده دارد و دوان جانسون؛ بازیگر فیلم های سینمایی «پنج سریع» (Fast Five)، «سایر افراد» (The Other Guys) و «سریعتر» (Faster) نیز پیش از این برای ایفای نقش در این فیلم سینمایی قرارداد امضا کرده است.

همچنین ریک رومن واگ به همراه جاستین هایث براساس مستند سینمایی «خط مقدم» (Frontline) فیلمنامه «دزدی» را می نویسند و این فیلم سینمایی داستان مشکلات پدری را به تصویر می کشد که دختر نوجوانش به دلیل استفاده مواد مخدر محکوم می شود.

شرکت های فیلمسازی «اکسکلوسیو مدیا»، «پارتیسشپنت مدیا» و «ایمجینیشن ابوظبی» به همراه نیگل سینکلر، گای ایست و الکس برنر تهیه کنندگان فیلم سینمایی «دزدی» هستند.

مسئولیت اکران فیلم سینمایی «دزدی» در آمریکای شمالی و سایر کشورهای جهان را نیز شرکت فیلمسازی «سامیت انترتینمنت» برعهده دارد.

سوزان ساراندون که پیش از این در سال ۱۹۹۶ میلادی برای بازی در فیلم سینمایی «مرده متحرک» موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شده است، برای آخرین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی با فیلم سینمایی «وال استریت: پول هیچ وقت نمی خوابد» (Wall Street: Money Never Sleeps) روی پرده سینماها رفته است.

همچنین فیلم های سینمایی «موکل» (The Client)، «شهر آتلانتیک» (Atlantic City) و مجموعه تلویزیونی «تو جک را نمی شناسی» (You Don't Know Jack) از جمله دیگر آثار برجسته ای هستند که ساراندون در آن ها ایفای نقش کرده است.

خبرگزاری سینمای ایران

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید