Oskar Beechum copy

Zarinاولین لوح زرین هفته را تقدیم کریس اوانز و کریس پرات می کنیم که بلند شدند ورفتند یک بیمارستانی در شهر سیاتل آمریکا و از کودکان این بیمارستان ملاقات کردند و حسابی بهشان امید به زندگی دادند. نکته جالب اینجاست که این حضور بدون هماهنگی با رسانه و عکاسان صورت گرفت چراکه آنها قصد داشتند بدون دردسر خیلی خودمانی با بچه ها باشن و کسی اذیتشان نکند.

از این رو، به دلیل آنچه که « مسئولیت داشتن هنرمندان در مقابل مردمشان » می نامیم، لوح زرینی را به این دو بازیگر محبوب تقدیم می کنیم و ضمن تشکر از آنها بابت حرکت خیرشان، به هنرمندان داخلی ها هم اعلام میکنیم که این حرکت ها را ببینند و نروند بجای انجامش، دوربین بکارند و...!

0a25a41342

Zarinدر هفته ای که گذشت امیر جعفری به صحبت های مجید سرسنگی، مدیر خانه هنرمندان ایران درباره توقیف نمایش « پاییز » واکنش نشان داد.

سرسنگی درباره نمایش « پاییز » که امیر جعفری بازیگر آن است گفته بود : « به دلیل کلمات زشت فی البداهه ای که امیر جعفری در حین اجرا به کار برده باید نمایش توقیف شود! »

امیر جعفری هم در پاسخ گفته : « برای من عجیب است که یک استاد دانشگاه تئاتر، کسی که دکترای تئاتر دارد فرق کارکتر را با شخصیت یک بازیگر متوجه نمی‌شود. صحبت‌های این استاد دانشگاه چنین القا می‌کند که گویی من به عنوان امیر جعفری شخصیتی لمپن و لوده دارم، در صورتیکه این نقش من در نمایش است نه شخصیت خودم. چطور است که این استاد دانشگاه درک نمی‌کند آن نقش من است نه خودم.»

آقا حرف حساب جواب نداره که، ما هم اینجا به دلیل آنچه که « حرف حساب زدن بازیگر ممکلت » می نامیم ، لوح زرینی را به امیر جعفری تقدیم میکنیم و امیدواریم که جناب سرسنگی به قول امیر جعفری ، بتوانند تفاوت میان بازیگر و بازیگر اصلی را متوجه شوند!

118555

68466آقا مدتهاست که تبلیغات اجناس مختلف ایرانی سر از شبکه های ماهواره ای درآورده که ظاهرا این روند برخلاف قوانین و ایناست، حالا کار به اینها ندارم اصلا!

اما اخیرا مسئول دفتر بازرگانی شرکت آب معدنی دماوند که یکی از همان برند هایی است که تبلیغ محصولش از شبکه های ماهواره ای پخش می شود در این باره مصاحبه کرده و گفته : « شبکه تلویزیونی "جم" بدون اجازه ما و بصورت خودسر اقدام به پخش آگهی آب معدنی دماوند کرده است و ما از طریق حقوقی پیگیر این مساله هستیم و این تبلیغ دیگر پخش نخواهد شد. »

بله دیگه، مسئول بازرگانی شبکه تلویزیونی مذکور همینجوری " یِلخی " برداشته یک آب معدنی سر کشیده و کلی حال کرده با این محصول بعدش گفته : « آقا من از این محصوله کلی خوشم اومده می خوام تبلیغشو پخش کنم و به هیچکس هم مربوط نیست! » بعدش هم همینجوری رفاقتی و مرامی تبلیغات آب معدنی رفته روی پخش و دماوندی ها هم کلی شاکی شدن که آقا نکن! جون هرکی دوست داری بی خیال برادر! بابا تبلیغ ما رو نکن ما راضی نیستیم!

در هر صورت، به دلیل آنچه که « فلانی فرض کردن ملت توسط برخی افراد! » می نامیم، تمشک زرینی را به هرکسی که از این اظهار نظرهای عجیب و غریب مطرح می کند تقدیم می کنیم و به این دوستان عزیز اعلام میکنیم که تبلیغات در این ابعاد، هرگز بی برنامه روی آنتن نمی رود و ما رو هم .... آره!؟

haniye22

68466هستی مهدوی فر که بازیگر سریال های « گذر از رنج ها » و « مادرانه » بوده، در هفته ای که گذشت،در یک مصاحبه حرف های جالبی زده که کلی تامل برانگیز هست.

مهدوی فر در این مصاحبه درباره مواد مخدر گفته : « به خاطر دارم سر کاری ۲ـ۳ ساعتی معطل بودیم، چون آقای بازیگر و مدیر تولید ناپدید شدند، در واقع مدیر تولید بازیگر را برای استفاده از مواد با خود برد و بعد از چند ساعت دوباره برگشتند. از این اتفاق‌ها زیاد می‌افتد! »

خیلی خب! ما هم اینجا به دلیل آنچه که « کشیدن مواد توسط بازیگر جماعت اون هم به همراه مدیر تولید! » می نامیم، تمشک زرینی را به این بازیگر و مدیر تولید پروژه تقدیم می کنیم و امیدواریم که از این پس بجای یواشکی زدن مواد توی رگ، یاد بگیرند که از هنرشان برای پیشبرد سینما استفاده کنند نه مواد مخدر! بابا نزنید این زهرماری رو به بدن ای بابا !!

 

ذره بین

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!