23dedd315y553

با نگاه به تاریخچه سینما، به تصاویر ثبت شده معروفی بر میخوریم که بلافاصله پس از رویت، هویت فیلم را آشکار می سازد. اینبار در « آزمون سینمایی » سایت مووی مگ ، تصاویر معروفی از آثار مشهور تاریخ سینما در این آزمون قرار گرفته و شما می بایست نام درست فیلم را از میان گزینه ها تشخیص داده و انتخاب نمائید.

آیا فکر میکنید که مخاطب جدی سینما هستید و به خوبی با تاریخچه سینما آشنا هستید ؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان درباره تاریخچه سینما مطلع گردید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

quiz3tt