صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : 7 بازیگری که به دلیل ظاهرشان برای به دست آوردن نقش به مشکل برخوردند! + تصاویر

7 بازیگری که به دلیل ظاهرشان برای به دست آوردن نقش به مشکل برخوردند! + تصاویر

کیت بکینسل

ظاهر بازیگران ابراز قدرتمند و بسیار مهمی است که می تواند به آن ها در گرفتن یک نقش مناسب کمک کند.  و جالب است که بعضی بازیگران زن مشهور امروز هالیوود در مواردی صرفاً به خاطر ظاهر خود موفق به گرفتن یک نقش نشدند.

کیت بکینسیل

کیت بکینسیل

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، کیت بکینسیل بازیگر زیبایی است و بارها در نقش زنان زیبارو در فیلم ها ظاهر شده است. به همین دلیل کسی فکرش را نمی کند که او زیبایی کافی برای نقشی را نداشته باشد. اما این اتفاق واقعاً رخ داده است.

بکینسیل یک بار در مصاحبه ای فاش کرد که کارگردان فیلم «پرل هاربر» (Pearl Harbor) معتقد بود که او زیبایی کافی برای بازی در نقش پرستار ایولن را ندارد. در نهایت اما او موفق به گرفتن این نقش شد. با این حال، مجبور شد برای این نقش رژیم سختی بگیرد و ورزش زیادی کند.

کیرا نایتلی

کیرا نایتلی

کیرا نایتلی به طور قطع یکی از زیباترین زنان هالیوود است اما چیزی نمانده بود به همین خاطر فرصت بازی در یکی از مشهورترین نقش هایش را از دست دهد. نایتلی برای بازی در فیلم «غرور و تعصب» (Pride and Prejudice) تست بازیگری داد اما کارگردان کار، جو رایت او را نپذیرفت. به گفته ی نایتلی، رایت معتقد بود او برای این نقش بیش از حد زیبا بود، اما بعد از یک ملاقات حضوری رایت به این نتیجه رسید که نایتلی ظاهر مناسب برای این نقش را دارد.

61fbce507ea1dc965b2d27931c jpg

اِما تامپسون

اِما تامپسون می گوید او در تمام دوران حرفه ای خود با مشکل سن گرایی مواجه بوده است. برای مثال، به او گفته شده بود برای بازی در نقش معشوقه ی هیو گرانت در فیلم «عقل و احساس» (Sense and Sensibility) پیر بود. این در حالی بود که او تنها یک سال از گرانت بزرگ تر است. البته تامپسون در نهایت موفق به گرفتن این نقش شد.

آماندا سیفرید

آماندا سیفرید

حتماً تعجب می کنید اگر بدانید آماندا سیفرید با وجود اندام باریکش به چاقی متهم شده است. به گفته ی سیفرید او نقش های زیادی را با ادعای چاق بودنش از دست داده است. او حتی برای بازی در فیلم معروفش «ماما میا!» (Mamma Mia) هم مجبور شده بود ورزش زیادی کند.

ایمی شومر

ایمی شومر

به ایمی شومر با صراحت گفته شده بود که اگر وزن خود را کم نکند، آن نقش را به او نخواهند داد. پیش از آغاز ساخت فیلم «فاجعه» (Trainwreck) به او گفته بودند در هالیوود وزن بازیگران زن هرگز نباید از ۶۳ کیلوگرم بیشتر باشد، در غیر اینصورت، «برای تماشاگران آزاردهنده خواهد بود.». شومر در نهایت در برابر فشارها تسلیم شد و چند کیلوگرمی وزن خود را کم کرد.

مریل استریپ

مریل استریپ

مریل استریپ می گوید بعد از پا گذاشتن به ۴۰ سالگی مطمئن بود پایان زندگی حرفه‌ای اش سر رسیده است. در مقطعی به او تنها نقش جادوگر پیشنهاد می شد. در عرض یک سال ۳ بار پشت هم برای پروژه های مختلف به او نقش جادوگر پیشنهاد شده بود. استریپ اما تصمیم گرفت این کلیشه را بشکند و نقش های ماندگار دیگری بازی کند. البته او در نهایت در فیلمی در نقش جادوگر ظاهر شد، اما این اتفاق زمانی رخ داد که او ۶۵ ساله بود.

اولیویا وایلد

اولیویا وایلد

اولیویا وایلد در ۲۸ سالگی برای بازی در فیلم «گرگ وال استریت» (The Wolf of Wall Street) تست داد اما در آن رد شد. ایجنت بازیگری وایلد به او گفت مسئولان انتخاب بازیگر فیلم معتقد بودند جهره ی او برای نقش همسر شخصیت اصلی بیش از حد عاقل بود. اما بعدها وایلد متوجه شد آن ها در واقع گفته بودنداو برای این نقش پیر بود. این نقش در نهایت به مارگو رابی رسید که ۶ سال از وایلد کوچک تر است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
5 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Your Fan
Your Fan
1 سال قبل

‘کیت بکینسل’ با رژ لب خیلی خوشگل و ناز میشه!

فرزاد
فرزاد
1 سال قبل

خیلی خوشحالم که به جای ‘اولیویا وایلد’، ‘مارگو رابی’ در ‘گرگ وال استریت’ بازی کرد تا دنیای سینما دختر زیبا، جذاب و توانای دیگری به خود ببیند!
مارگو رابی = باربی سینما

Marvel Man
Marvel-Man
1 سال قبل

«به او گفت مسئولان انتخاب بازیگر فیلم معتقد بودند چهره ی او برای نقش همسر شخصیت اصلی بیش از حد عاقل بود. اما بعدها وایلد متوجه شد آن ها در واقع گفته بودند او برای این نقش پیر بود. این نقش در نهایت به مارگو رابی رسید که ۶ سال از وایلد کوچک تر است»

ایشون از راه سختش متوجه شد سطح تفکرات اسکورسیزی و اطرافیانش در چه حده!

مائده
مائده
1 سال قبل

نایتلی واقعا اونقدرها هم زیبا نیست

فرزاد
فرزاد
1 سال قبل
پاسخ به  مائده

موافقم!
کاش به جای زیبایی لااقل جذابیت داشت!