صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : «Deadpool and Wolverine» در پی رکوردشکنی در گیشه سینماها

«Deadpool and Wolverine» در پی رکوردشکنی در گیشه سینماها

Deadpool and Wolverine

«Deadpool and Wolverine»، آخرین تلاش مشترک مارول و دیزنی، بر اساس آخرین برآوردها به دنبال افتتاحیه داخلی بیش از 200 میلیون دلاری است. گزارش ها حاکی است این فیلم به کارگردانی «شان لوی» طی 6 هفته آینده، 200 تا 240 میلیون دلار در افتتاحیه فروش بلیط خواهد داشت. حتی سامانه کوئوروم نیز پیش بینی می کند که این برآورد محافظه کارانه است و ممکن است به ارقام بالاتری برسد.

با این حال تا کنون هیچ فیلمی با رده سنی بزرگسال (R) چنین افتتاحیه ای را به ثبت نرسانده است و در صورت تحقق این پیش بینی ها، رویدادی بی سابقه رقم خواهد خورد. فیلم رکورددار فعلی «ددپول» است که در فوریه 2016 فروش 132.4 میلیون دلاری را در افتتاحیه به ثبت رساند.

بنابراین حتی اگر «ددپول و ولورین» به فروش 150 میلیون دلاری برسد، این رکورد شکسته خواهد شد و عنوان پرفروش ترین افتتاحیه کارنامه «رایان رینولدز» و «هیو جکمن» را به خود اختصاص خواهد داد. از سوی دیگر، این دنباله پرفروش ترین فیلم تابستان امسال در هفته اول خواهد بود.

بازیگران اصلی فیلم عبارتند از: رایان رینولدز در نقش «ددپول/ویلسون وید»، هیو جکمن در نقش «ولورین/لوگان هولت»، راب دلینی در نقش «پیتر» و اما کورین در نقش «کاساندرا نووا». همچنین شخصیت های بازگشته از قسمت های قبلی مانند «مورنا باکارین» و «استفان کاپیچیچ» به جمع بازیگران پیوسته اند و بازیگر سریال «وراثت» به نام «متیو مکفدین» در نقش «پارادوکس» به آن ها اضافه شده است.

«ددپول و ولورین» 26 ژوئیه اکران خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها