صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : ابرازی نگرانی یکی از نمایندگان مجلس نسبت به حضور فیلمهای حامی فتنه در جشنواره فیلم فجر

ابرازی نگرانی یکی از نمایندگان مجلس نسبت به حضور فیلمهای حامی فتنه در جشنواره فیلم فجر

2-1-2014126182211

حجت‌الاسلام احمد سالک در نامه‌ای به حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی نسبت به حضور برخی فیلم‌های حامی فتنه در جشنواره فجر ابراز نگرانی کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در نامه‌ای به حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی نسبت به حضور برخی از فیلم‌های حامی فتنه در جشنواره فجر ابراز نگرانی کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، درباره انگیزه ارسال این نامه گفت: اگر چه دست‌اندرکاران جشنواره برای عدم حضور برخی فیلم‌های حامی فتنه تلاش‌های فراوانی کرده‌اند، اما حضور برخی از این فیلم‌ها در جشنواره باعث نگرانی است.

وی افزود: نادیده گرفتن حق مردم و تحریف کردن تاریخ در حوزه‌ای که اتفاقاً باید روشنگر باشد و در جهت منافع کشور حرکت کند جای تعجب دارد و جشنواره انقلاب باید در این مورد حساس باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی تصریح کرد: توقع و مطالبه ما از دوستان ساخت آثاری موثر و روشنگر در این حوزه است نه اینکه ویترین سینمای انقلاب محل حضور آثاری باشد که علی مردم و منابع کشور تولید شده‌اند.

سالک تاکید کرد: مجلس درباره فتنه حساسیت دارد و اجازه نخواهد داد که برخی جریانات و یا برخی افراد ناآگاه با نادیده گرفتن حرکت مردم قرائت خارجی‌ها را از فتنه 88 در جامعه نشر دهند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها