صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : جنیفر آنیستون به شایعات پیرامونش پایان داد

جنیفر آنیستون به شایعات پیرامونش پایان داد

in23423423433r

جنيفر آنيسون سرانجام پس از تحمل شايعات مختلف به تمام اخبار بياساسي که از وجود دشمني بين او و آنجلينا جولي سخن ميگفتند، پايان داد و گفت: واقعاً از اين شايعات خسته شدم. بگذاريد از اين خبرهاي کهنه و قديمي عبور کنيم و به خبرهاي جديد برسيم.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، او که در فيلم جديد با عنوان «کيک» حضور دارد، اضافه کرده است: روند اين اخبار بياساس بسيار کند است و گويي پايان ناپذير است و ميخواهد همچنان ادامه يابد. اما ديگر وقت پايان آنها رسيده است. او همچنين کار جديد آنجلينا جولي با عنوان «ناشکستني» را تحسين کرد و گفت اين فيلم بسيار زيبا و شگفتانگيز است و جولي کار خود را در آن به بهترين شکل انجام داده است. به نظر من مردم به جاي پرداختن به اين گونه شايعات بياساس بايد از ساخت چنين فيلم فوقالعادهاي بگويند و انجام اين کار بزرگ را جشن بگيرند.

جنيفر آنيسون اين اظهارات را تنها چند روز پس از آنکه براي اولين بار در 5 سال گذشته همراه با آنجلينا جولي روي فرش قرمز انجمن منتقدان آمد، بيان کرد. و البته اين دو بازيگر را جاستين تيروکس که نامزد آنيسون محسوب ميشود، همراهي ميکرد. تيروکس بازيگر فيلم جديد «رييس وحشتناک 2» است. در تصاويري که منتشر شده جولي و آنيسون بارها در کنار هم ديده ميشوند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها