صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : آل پاچینو از دخترش خواست نام فامیلش را تغییر دهد!

آل پاچینو از دخترش خواست نام فامیلش را تغییر دهد!

2 1 2015822195

آل پاچینو از دخترش خواسته فامیلی‌اش را عوض کند تا رسانه‌ها به خاطر پدر معروفش او را اذیت نکنند.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، بازیگر افسانه‌ای 75 ساله هالیوود باور دارد که نام مشهور او می‌تواند باعث این شود که اولین فرزند او یعنی جولی 25 ساله مورد آزار و اذیت رسانه‌ها قرار بگیرد و از آنجا که دخترش می‌خواهد تهیه‌کننده خوبی باشد و جای پای پدرش بگذارد، آل پاچینو از او درخواست کرده تا به طور جدی به تغییر دادن نام فامیلی خود فکر کند.

پاچینو در این باره می‌گوید: «من هنوز هم به عنوان یک پدر احساس می‌کنم، که او اگر در زندگی خود آنهم در حالي كه هنوز در آغاز راه است، نامی دیگر را انتخاب کند كه قابل شناسایی نباشد برایش بهتر خواهد بود».

بازیگر «صورت زخمی» یک دوقلوی 14 ساله با نام‌های آنتون جیمز و الیویا رز هم دارد كه مادرشان بورلی دی‌آنجلوی بازیگر است، اما اين دو نام خانوادگی مادرشان را انتخبا كردند.

آل پاچینو در ادامه گفت: «وقتی من خودم کارم را شروع کردم، همه چیز داشت اتفاق می‌افتاد و سریع هم اتفاق می‌افتاد. و من براي اين كه شناخته نشوم کلاه‌گیس سرم می‌گذاشتم و مردم در خیابان از كنارم رد مي‌شدند، اما اگر کسی از من می‌پرسید که واقعا خودم هستم یا نه باید جواب درست مي دادم و می‌گفتم «بله من آل هستم». اگر این را نگویم كه احساس راحتی ندارد و من صادق نبوده‌ام، چون من واقعا این آدم هستم. من حتی به دخترم هم گفتم که شاید برایش آسان‌تر باشد که بخواهد نام دیگری را انتخاب کند اما او هم گفت: «من همين آدم هستم».

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها