صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : کوین کلارک، بازیگر فیلم «school of rock» در 32 سالگی درگذشت

کوین کلارک، بازیگر فیلم «school of rock» در 32 سالگی درگذشت

کوین کلارک، بازیگر فیلم «school of rock» در 32 سالگی درگذشت

کوین کلارک که در فیلم «مدرسه راک» نقش نوازنده درامر بچه را بازی می کرد، بر اثر تصادف اتومبیل در شیکاگو در 32 سالگی درگذشت.

به‌گزارشِ مووی مگ به نقل از سی و یک نما،  کوین کلارک، بازیگر و نوازنده ای که در «مدرسه راک» نقش یک درامر بچه را بازی می کرد، اوایل صبح چهارشنبه هنگامی که در حال دوچرخه سواری در شیکاگو بود، با یک اتومبیل تصادف کرد و در 32 سالگی از دنیا رفت.

روزنامه شیکاگو سان تایمز گزارش داده که کلارک اوایل صبح چهارشنبه هنگامی که در حال دوچرخه سواری در محله آوونداله شیکاگو بود، با یک اتومبیل تصادف کرده است.

پلیس شیکاگو هویت کلارک را اعلام نکرده، اما تأیید شده که دوچرخه سوار در حادثه مذکر و 32 ساله بوده است.

پلیس گفته، دوچرخه سوار در حال عبور از غرب به شمال غربی جاده بوده که توسط یک هیوندای سوناتا که از سمت غرب به سمت جنوب حرکت می کرد مورد اصابت قرار گرفته است. وی قبل از انتقال به مرکز پزشکی ماسونی ایلینوی “سراسر بدنش آسیب دیده و در فهرست مصدومان بحرانی قرار گرفت.”

نامبرده در ساعت 2:04 بامداد در بیمارستان فوت کرده است. راننده خودرو یک زن 20 ساله بوده است که از اطلاعات دیگری از وضعیت وی منتشر نشده است.

کلارک در 12 سالگی در سال 2003 در نقش یک درامر کودک با نام فردی جونز در فیلم «مدرسه راک» ظاهر شد و فعالیت موسیقی خود را تا بزرگسالی ادامه داد. مادرش به شیکاگو سان تایمز گفته است: آخرین پروژه او گروه Jessie Bess and the Intentions بود که قرار بود اولین نمایش خود را در آخر هفته برگزار کنند.

جک بلک، بازیگر فیلم «مدرسه راک» (School of Rock)، چهارشنبه در اینستاگرام خود به ستاره فقید ادای احترام کرد. در سال 2018 ، کلارک با جک بلک، ستاره مدرسه راک، در یک نمایشگاه در شیکاگو دور هم جمع شدند.

مادر کلارک، آلیسون کلارک، درباره پسرش به شیکاگو سان تایمز گفت: “او فقط یک استعداد خام است. او یک قلب طلایی دارد.”

وی در باره بازی پسرش در فیلم «مدرسه راک» هم افزود: “کوین در فیلم درخشید و بلافاصله آن را قبول کرد، اما بعد از آن فیلم، در فیلم دیگری بازی نکرد.”

 

مطالب پیشنهادی:
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها