صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : برایان کاکس: جانی دپ را بیش از حد بزرگ کرده اند!

برایان کاکس: جانی دپ را بیش از حد بزرگ کرده اند!

جانی دپ برایان کاکس

«برایان کاکس» ستاره سریال «وراثت» (Succession) در کتاب خاطراتش «خرگوش را در کلاه گذاشتن» (Putting the Rabbit in the Hat) ترسی از نام بردن از افراد نشان نداده و از برخی ستارگان هالیوود انتقاد کرده است.

کاکس در مورد همبازی‌اش «استیون سیگال» در «مرد تابان» (The Glimmer Man) می‌نویسد: «استیون سیگال همان‌قدر که در جلوی دوربین مضحک است در زندگی واقعی نیز هست. او آرامشی از پیش مهیا شده می‌افشاند، گویی نسبت به همه ما جایگاه بلندمرتبه‌تری دارد، تردیدی نیست که قطعاً از جایگاه رفیع‌تری برخوردار است، اما شاید در حقیقت رفیع‌تر نباشد.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، او «کوئنتین تارانتینو» را «پرجلوه» و «سطحی» می‌خواند و اضافه می‌کند: «پی‌رنگ در مرتبه عمق عمل می‌کند. سبک به جای جوهر به کار رفته. فیلم «قصه عامه‌پسند» (Pulp Fiction) را [نیمه رها کردم و از سالن سینما] بیرون آمدم.» با این حال، کاکس می‌گوید اگر تارانتینو پیشنهاد بازی در «بیل را بکش ۳» (Kill Bill Vol. 3) را به او بدهد می‌پذیرد.

کاکس در مورد «جانی دپ» نوشته است: «اگرچه می‌دانم باشخصیت است، اما بیش از حد او را بزرگ کرده و بالا برده‌اند. منظورم «ادوارد دست‌قیچی» (Edward Scissorhands) است. بیایید صادق باشیم، اگر آن‌گونه دست‌هایی داشته باشید و گریمی با صورت رنگ‌پریده و زخمی، لازم نیست هیچ کاری انجام دهید. او هم هیچ کاری نکرد. اما متعاقباً، حتی کمتر از آن کرد.»

کاکس از همه بازیگران هالیوود انتقاد نکرده و «کیانو ریوز» را «جوینده»ای می‌خواند که «در طول سال‌ها بهتر شده است». او «آلن ریکمن» را «یکی از مهربان‌ترین، دلنشین‌ترین، خوش‌برخوردترین و باهوش‌ترین مردانی که ملاقات کرده‌ام» توصیف کرده است.

در مصاحبه‌ای با مجله «اسکوایر» بریتانیا، کاکس توضیح داده است که چرا به نوشتن کتاب تمایل داشته است: «بعضی از افراد در سنین بسیار بسیار کم اقدام به نوشتن خاطرات می‌کنند. چرا کتاب خاطرات می‌نویسید در حالی که هنوز فقط ۳۲ سال سن دارید؟ زندگی نکرده‌اید!»

کتاب «خرگوش را در کلاه گذاشتن» ژانویه سال ۲۰۲۲ در ایالات متحده منتشر خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها