صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : زیباترین زنان سلبریتی جهان با در نظر گرفتن معیارهای علمی زیبایی + تصاویر

زیباترین زنان سلبریتی جهان با در نظر گرفتن معیارهای علمی زیبایی + تصاویر

040404417444n3i3e

 اگرچه برخی معتقدند که زیبایی در چشم بیننده است، اما معیارهای علمی ای وجود دارد که با آن می‌توان میزان جذابیت چهره را محاسبه کرد؛ این فرمول به نسبت طلایی (golden ratio) زیبایی معروف است که به یونان باستان باز می گردد. فهرستی از ۱۰ زن سلبریتی زیبای جهان که به کمال زیبایی نسبت طلایی یونانیان باستان نزدیک شده اند را در اینجا آورده ایم.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو،  بررسی اینکه آیا ترجیحات زیبایی شخصی شما با این فرمول علمی مطابقت دارد یا خیر، می تواند هیجان انگیز باشد.


۱۰. کارا دلوین – ۸۹.۹۹٪

این مدل مشهور ۳۰ ​​ساله بیشتر به خاطر ابروهای پرپشتش شناخته می شود که همراه با لب های خوش فرمش به او اجازه می دهد تا در لیست ۱۰ نفر برتر قرار بگیرد. با این حال، اگر او پیشانی کوچک‌تری داشت، در فهرست بالاتر می‌رفت.

کیتی پری

۹. کیتی پری – ۹۰.۰۸٪

با توجه به نسبت طلایی، بینی کیتی پری ۳۷ ساله بهترین ویژگی او است، به خصوص قاعده بینی او به نسبت پهنای لب او که ۹۸.۸٪ امتیاز را به دست آورد. چانه او کمترین درصد را نسبت به سایر ویژگی هایش داشت. فرم صورت او نیز یکی از نقاط قوت او محسوب می شود.

ناتالی پورتمن

۸. ناتالی پورتمن – ۹۰.۵۱٪

با امتیاز ۹۹ درصد، چشمان این بازیگر ۴۱ ساله واقعاً خوب است. با این حال، ناحیه ابرو و لب‌های او هر دو کمترین امتیاز را در میان ویژگی‌های چشمگیر صورتش کسب کردند.

۷. اسکارلت جوهانسون – ۹۰.۹۱٪

۷. اسکارلت جوهانسون – ۹۰.۹۱٪

این بازیگر ۳۷ ساله امتیاز تقریباً ۹۹.۹٪ را برای چشمان خود کسب کرد. چانه او با ۹۹.۴ درصد امتیاز، دومین ویژگی برتر اوست. او کمترین امتیاز را برای فرم صورت و لب های خود کسب کرد.

کیت ماس

۶. کیت ماس ​​- ۹۱.۰۵٪

فاصله پیشانی و چشم های این سوپر مدل ۴۸ ساله ۲ مورد از بزرگترین مزیت های صورت اوست. با این حال، با توجه به نسبت طلایی، ناحیه ابرو و شکل صورت او کمترین امتیاز را کسب کردند.

تیلور سویفت

۵. تیلور سویفت – ۹۱.۶۴٪

چانه و بینی این خواننده ۳۲ ساله با توجه به نسبت طلایی امتیاز ۹۷ درصد را به خود اختصاص دادند. ابروهای او با ۸۳ درصد، کمترین امتیاز را در بین سایر ویژگی های صورتش کسب کردند.

آریانا گرانده

۴. آریانا گرانده – ۹۱.۸۱٪

با توجه به نسبت طلایی، پیشانی، بینی، چانه و لب های این ستاره ۲۹ ساله پاپ از قوی ترین ویژگی های صورت او هستند. ابروهای او کمترین امتیاز را کسب کردند.

امبر هرد

۳. امبر هرد – ۹۱.۸۵٪

این بازیگر ۳۶ ساله با امتیاز ۹۹.۶ درصد، چانه تقریباً کاملی دارد. دماغش هم نمره خیلی بالایی گرفت. با ۸۰.۲٪، فرم صورت او کمترین امتیاز را در مقایسه با سایر ویژگی هایش کسب کرد.

بیانسه

۲. بیانسه – ۹۲.۴۴٪

این ستاره ۴۰ ساله با توجه به نسبت طلایی، فرم صورت تقریباً عالی با امتیاز ۹۹.۶٪ دارد. ابروها و بینی او در مقایسه با سایر ویژگی های صورتش کمترین امتیاز را کسب کردند.

بلا حدید  

۱. بلا حدید – ۹۴.۳۵٪

این مدل ۲۵ ساله بیشترین امتیاز را برای چانه خود با ۹۹.۷ درصد به دست آورد، پس از آن وضعیت چشم با ۹۷.۶۵ درصد و پیشانی او با ۹۷ درصد قرار دارد. کمترین امتیاز او مربوط به ناحیه ابروهایش بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها