صفحه اصلی > زرین سینمایی هفته : زرین هفته ( شماره 6 )

زرین هفته ( شماره 6 )

54754

 


658465لوح زرین هفته : لوح زرین این هفته را به امیر جعفری اختصاص دادیم که با حضور در برنامه ” گفتگوی تنهایی ” درباره مشکلات جامعه سخن گفت و سخنانش چنان از اعماق دل بود که به دل هر بیننده ای نشست! چکیده صحبت های جعفری به این ترتیب بود :

روزی به خاطر چندین جوشی که روی پوستم به وجود آمده بود، راهی دکتر شدم. در میانه ی راه با زنی مواجه شدم که به محض اینکه گفت شما بازیگر هستید، گفتم، وای این هم می خواهد بگوید فرزندش با استعداد است. اما او در خصوص فرزندش سخن گفت که به سرطان یا تالاسمی مبتلا بود و اینکه به ۷۰ میلیون پول نیاز دارد. آن لحظه به خدا گفتم، خدایا من را ببخش و ازت عذر می خواهم که به خاطر چندین جوش ناراحت شده بود.

(خطاب به رئیس جمهور و وزرا) شما را به خدا، پول یک روز نفت را به این گونه افراد اختصاص بدهید.

بی اخلاقی در چندین سال گذشته زیاد شده است و کسانی که مرام داشتند و کارهای خوب می کردند، فسیل شده اند.

(ضمن انتقاد از رواج ظاهرگرایی در کشور) تمام دختراتی که در خیابان می بینم، بینی شان عمل شده است و هیچ کدام چهره ی واقعی ندارند. اخر چرا؟ . همه آنها شبیه هم شده اند. همه به یکدیگر فخر می فروشند، بنز سوار به پراید سوار، پراید سوار به دوچرخه سوار و دوچرخه سوار به کسی که زیر باران ایستاده است.

در همین صنف خودمان، بازیگر می شناسم که از ترس مسخره شدن نماز نمی خواند. این خیلی بد است که فردی به خاطر بچه محل هایش این کارها را نکند.

این روزها سینمایی ها به تلویزیونی ها پز می دهند، تلویزیونی ها به تئاتری ها، تئاتری ها به دانشجویان و …. واقعاً چرا باید اینطوری شده باشد؟

از خدا می خواهم که هیچ وقت مرا به حال خودم وانگذارد. یکی از دعاهایم این است که خدا را شکر که به من لطف کردی که می توانم در خدمتت باشم و سجده ات کنم.

فکر می کنیم صحبت های امیر جعفری اینقدر ساده و مفهوم باشه که بخواهیم یک لوح زرین بهش اهدا کنیم!

 

68466زرشک زرین هفته : برای زرشک زرین این هفته یک مورد بسیار لایق داریم که زرشک هفته بی برو برگرد به آنها تعلق دارد و آن خانم « کریستین استیوارت » و آقای « روپرت ساندرز » هست!

مدتی پیش خبرهایی مبنی بر داشتن رابطه پنهانی کارگردان فیلم « سفید برفی و شکارچی » یعنی آقای روپرت ساندرز و بازیگر نقش سفید برفی اش خانم کریستین استیوارت منتشر شد که در ادامه هر دوی این افراد از کار خود ابراز پشیمانی کردند!

کریستین استیوارت در یک بیانیه مضحک از طرفدارنش خواست او را ببخشند و آقای ساندرز هم چیزهایی توی این مایه ها گفت اما خب آب به جوی رفته را نمی توان بازگرداند و محبوبیت این دو در این مدت به شدت کاهش پیدا کرده و دلیلش هم این هست که اولاً آقای ساندرز زن و بچه دارد و استیوارت هم که با پاتینسون ( همون ادوارد خون بخور! ) رابطه دارد و حالا با این رسوایی باید ببینیم چه بلایی سر قسمت آخر فیلم « گرگ و میش » خواهد آمد! خانم استوارت! خجالت هم خوب چیزیه!

6866866886

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها