صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : مراسم ختم مادر « مجید صالحی » با حضور چهره های سینمایی+عکس

مراسم ختم مادر « مجید صالحی » با حضور چهره های سینمایی+عکس

24244452526

 

دیدن چهره هنرمندانی که همیشه به خندیدن و خنداندن مردم شهره بودند، در حالتی از اندوه و ماتم لطفی ندارد اما گاهی زندگی لحظه هایی را پیش روی ما آدم ها قرار می دهد و ناچار شاهد صحنه هایی می شویم که گریزی از آن نیست.

جمعه گذشته در مراسم ختم مادر مجید صالحی شاهد یکی از همین صحنه ها بودیم. در این مراسم جمع کثیری از هنرمندان و ورزشکاران کشورمان در مسجد جامع شهرک غرب حاضر شده بودند تا با مجید صالحی همدردی کنند. هر جا که حرف از مجید صالحی شده، دوستانش گفته اند مجید از آن دسته بازیگران خوش اخلاق و متواضعی است که نه فقط جلوی دوربین بلکه غیر از آن هم عادت به خنداندن دیگران دارد و به قول بچه های امروزی انرژی مثبت است.

این بازیگر که دیروز هم برای مراسم بزرگداشت به محله قدیمی مادرش (امامزاده حسن، خیابان امین الملک) رفته بود، در گفت و گو از همه هنرمندانی که این مدت در مراسم تشییع و ختم شرکت کرده بودند، بسیار تشکر کرد.

صالحی در این باره گفت: «زبان من از ذکر نام همه عزیزانی که این مدت مرا یاری کردند واقعا قاصر است. من فقط می توانم با استفاده از این فرصت از همه هنرمندان و ورزشکاران و مسئولان تشکر کنم و بگویم شرمنده تک تک این عزیزان هستم. کسانی که با وجود مشغله های شخصی فراوان این مدت با من و خانواده ام همدردی کردند و در این روزهای سخت ما را تنها نگذاشتند.»

حضور تعداد کثیری از ورزشکاران رشته های مختلف در مراسم ختم مادر صالحی، نشان از رابطه صمیمی مجید صالحی با اهالی ورزش داشت. مجید صالحی در این باره گفت: «وقتی ایده تشکیل تیم هنرمندان توسط آقای حسین یاریار مطرح شد، من و دوست خوبم رضا عطاران استقبال کردیم. حسین یاریار زحمت زیادی برای این تیم کشید و نتیجه اش این شد که دوستان ورزشکار من از آنچه که بودند، بیشتر شدند و این رابطه با گذشت زمان دوستانه تر و صمیمانه تر پیش رفت، تا آنجا که حضور تک تک این عزیزان در کنار دوستان هنرمندم در این روزها این احساس را در من به وجود آورد که خانواده ام کنار من هستند و وجود آنها اصلا شبیه یک مهمان نبود.»

او ادامه داد: «قبلا فکر می کردم اینکه می گویند هنرمندان یا ورزشکاران در کنار هم یک خانواده را تشکیل میدهند تنها یک حرف است اما به لطف خدا من الان صاحب چنین خانواده ای هستم که در سختی و شادی با من همراه هستند و همین مرا خوشحال می کند. مطمئن هستم روح مادرم هم از این حضور زیبا شاد است.»

بازیگر طناز و خوش اخلاق کشورمان با ذکر خاطره ای از مادر ارجمندش گفت: «آنقدر دوست هنرمند و ورزشکار زیاد داشتم که این اواخر مادرم نامشان را با هم قاطی می کرد. مثلا اسم یکی را با فامیلی دیگری می گفت، یک بار مادرم می خواست احوال علی انصاریان که از دوستان خوب من بود را بپرسد و گفت: مجید از علی نصیریان چه خبر؟ و من کلی برایش توضیح می دادم که اینها دو نفر هستند و آن وقت خودش هم می خندید.

مادرم هیچ وقت با انجام کارهای هنری من مخالفتی نداشت. اتفاقا همیشه حمایت هم می کرد. گاهی اوقات که به خاطر فیلمبرداری ساعت ۳یا ۴ صبح به خانه می رسیدم یواشکی وارد می شدم که مادرم بیدار نشود اما می دیدم با یک ظرف غذای آماده منتظر من نشسته است و می گوید حدس می زدم الان دیگر پیدایت شود.»

مجید صالحی که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده است در پایان اشاره کرد: «این اواخر مادرم خیلی حال و روز مساعدی نداشت اما همیشه نگران من بود و می خواست قبل از اینکه از دنیا برود، عروسی من را ببیند. من یک ماه و نیم پیش ازدواج کردم و گاهی با خودم فکر می کنم منتظر بود عروسی من را ببیند بعد با این دنیا خداحافظی کند.»

پیمان معادی، اکبر عبدی، رضا عطاران، امیر قلعه نویی، حنیف عمران زاده، سید مهدی رحمتی، علی انصاریان، نیما نکیسا، محمدحسین لطیفی، جواد رضویان، کامبیز دیرباز، حبیب رضایی، باران کوثری، هومن سیدی، آزاده صمدی، بهنوش بختیاری، رضا بنفشه خواه، محمد ستار همدانی، امین منوچهری، امیر نوری، مصطفی راد، مجید شهریاری، سپند امیرسلیمانی، پویا امینی، انوشیروان ارجمند، علی عبدالعلی زاده، شهرام عبدلی، سعید پیردوست، محمد کاسبی، حسن پورشیرازی، امیر غفارمنش، احمد نجفی، محسن افشانی، شهاب علاسی و … از جمله چهره هایی بودند که در این مراسم شرکت داشتند.

24 آنلاین

ذره بین : من هم از طرف مووی مگ تسلیت عرض می کنم به شما هنرمند عزیز کشورمان


6785694

568940

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها