صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : دنباله ای برای انیمیشن جذاب « عصر یخبندان » ساخته خواهد شد

دنباله ای برای انیمیشن جذاب « عصر یخبندان » ساخته خواهد شد

685148641

 

انیمیشن کامپیوتری «عصر یخی» صاحب قسمت پنجم می شود. به احتمال زیاد کریس وج کارگردان نسخه اصلی فیلم، این قسمت «عصر یخی» را کارگردانی خواهد کرد.

کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه کننده این مجموعه فیلم که از استقبال تماشاگران از قسمت چهارم آن بسیار راضی است، خبر از تولید قسمت جدید آن می دهد.

با آن که فروش کلی «عصر یخی۴» در آمریکای شمالی فقط ۱۴۴ میلیون دلار بوده، اما فروش ۶۰۰ میلیون دلاری در بقیه کشورهای جهان آن را تبدیل به یک فیلم بسیار پرفروش کرده است.

کمپانی فوکس قرن بیستم از سال ۲۰۰۲ که اولین قسمت «عصر یخی» را اکران عمومی کرد، تا به حال هر چند سال یک بار قسمت تازه ای از آن را تولید کرده است.

این کمپانی قصد دارد پنجمین قسمت این مجموعه فیلم کمدی خانوادگی و ماجراجویانه خود را برای نمایش عمومی در تابستان سال ۲۰۱۵ آماده کند.

مسئولان کمپانی فوکس می گویند حق تماشاگران این مجموعه فیلم است که در قسمت جدید آن، شاهد یک ماجراجویی جذاب و تماشایی باشند.

به همین دلیل آن ها تصمیم گرفته اند از کریس وج سازنده نسخه اصلی این مجموعه فیلم دعوت کنند تا کار کارگردانی آن را به عهده بگیرد.

وج که با همکاری کریس سالدانا قسمت اول را کارگردانی کرد، در سال ۲۰۰۶ امر کارگردانی قسمت دوم را به دست سالدانا سپرد.

سالدانا در سال ۲۰۰۹ سومین قسمت این مجموعه فیلم پرفروش را با همکاری مایک تورمیر کارگردانی کرد و پس از آن، دیگر همکاری با این پروژه نداشت.

تورمیر هم چهارمین قسمت «عصر یخی» را به صورت مشترک با استیو مارتینو کارگردانی کرد. چهار قسمت فیلم در سطح جهانی بیش از ۲ میلیارد دلار فروش داشته اند.

مسئولان کمپانی فوکس این شایعه که قسمت پنجم فیلم را استیو مارتینو با همکاری فیلم ساز دیگری کارگردانی خواهد کرد رد کرده اند.

کریس وج هنوز نسبت به دعوت کمپانی فوکس برای بازگشت به پروژه «عصریخی» و کارگردانی قسمت پنجم آن واکنشی نشان نداده است.

اما منابع نزدیک به کمپانی فوکس می گویند بعید می دانند وی دعوت این کمپانی برای همکاری در «عصر یخی۵» را رد کند.

قسمت چهارم «عصریخی» بر خلاف قسمت های قبلی آن نتوانست موفقیت مالی زیادی در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی کسب کند.

گفته می شود به همین دلیل است که کمپانی فوکس قصد دارد برای قسمت جدید آن دوباره از کارگردان نسخه اصلی ان دعوت به همکاری کند.

خبرگزاری فارس

ذره بین : مزه پول زیر دندون گیر کرده ها!

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها